Avatar uživatele
Pla

Doma vyrobené dárky

Dobrý den, neznáte nějaké návody na dárky pouze z toho co máte běžně doma? Neumím háčkovat, šít ani plést a na internetu je to plné jedině svíček a oblečení. Svíček i oblečení máme doma dost :)

Děkuji předem za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3779 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Já ted zkouším vyrobit peněženku, a docela se daří.Použila jsem červenou tašku od Rosmanna,rozpárala a materiál použila.Šiju pouze v ruce,návod nemám,jen podle obrázku a vlastní staré peněženky.První pokus nanečisto vyšel,další pokus se už tvoří lépe,jelikož vím jak na to.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Zkus třeba vyrobit z papírové krabičky dárkovou, polepenou hezkým papírem, nebo textilem.
http://www.mi­mibazar.cz/ro­dinne_fotogra­fie.php?strana=2&typ=1&al­bum=159977

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pave8

Teď jsem třeba tiskl na PC vyrobené přáníčko. Aby to bylo lepší, nalepil jsem to na tvrdý papír.
Doplňuji:
Nebo si někde najdi vystřihovánku krabičky na různé věci (jednu takovou jsem dělal z časopisu ABC) a pak do ní dej to, co má dotyčný rád, třeba historické mince, škeble a ulity, ozdoby na stromek, náušnice atd.

Upravil/a: pave8

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Zkuste vyrobit papírové krabičky a dovnitř vložte podle svých finančních možností nějaké bankovky. minimálně se dvěma nulama . Tím potěšíte každého

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Momentálně vyrábím CD s nahrávkami mé malé dcerky-takže mix hudby a zpěvu,buklety a potisky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek