Berušinka

„Dokopete se“ …

V modré liště jsem našla jen anketu, která se týká cvičení ráno. Mě zajímá celek =P

Tak otázka – cvičíte doma pro svojí postavu, pro dobrý pocit? Řekli jste si někdy, že třeba budete 2× týdně cvičit podle nějakých obrázků z časopisu? Opravdu jste cvičili poctivě? Nebo se na to vyprdli, protože se Vám třeba nechtělo?

Nejlepší odpověď
www

Měl jsem sedavé zaměstnání, tendenci přibírat a tak jsem to zkoušel. Výsledek? Zbaběle jsem to vzdal a raději tolik nežral 😁

Další odpovědi
anonym

Pokud sem naštvaný, tak klidně cvičím hodinu, dvě posobě, ale třeba že bych si dokázat striktně říct, že denně budu cvičit půl hodiny, to ne :)
maximálně, že budu denně jezdit min. 2km na kole :)

Deli

Nedokopu, nikdy to dlouho nevydržím. Dřív nebo později dojde na to, že mi není dobře a poruším to… A pak už nezačnu znovu.
Od příštího týdne ale budu chodit na akvaaerobik! 🙂

casey

doma necvicim, protoze se jak rikas nedokopu. Proto chodim do fitka. Snazim se chodit pravidelne alespon 2× tydne. Kdyz uz tam jsem, tak to prece odcvicim, ne. Vzlastni je, ze, kdyz tam nikdo neni, tak me to nejak mene motivuje a vic prosedim a prokecam s barmankou.

anonym

Berusinko , zatim jsem jen u toho , ze si to rikam .. , ze budu cvicit podle obrazku ..... Jo ! A zapomnela jsem napsat , ze si to rikam uz 20 let. ! 🙂 -iv-