Avatar uživatele
Berušinka

„Dokopete se“ …

V modré liště jsem našla jen anketu, která se týká cvičení ráno. Mě zajímá celek =P

Tak otázka – cvičíte doma pro svojí postavu, pro dobrý pocit? Řekli jste si někdy, že třeba budete 2× týdně cvičit podle nějakých obrázků z časopisu? Opravdu jste cvičili poctivě? Nebo se na to vyprdli, protože se Vám třeba nechtělo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, anonym, Deli, www před 4629 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Měl jsem sedavé zaměstnání, tendenci přibírat a tak jsem to zkoušel. Výsledek? Zbaběle jsem to vzdal a raději tolik nežral 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokud sem naštvaný, tak klidně cvičím hodinu, dvě posobě, ale třeba že bych si dokázat striktně říct, že denně budu cvičit půl hodiny, to ne :)
maximálně, že budu denně jezdit min. 2km na kole :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Nedokopu, nikdy to dlouho nevydržím. Dřív nebo později dojde na to, že mi není dobře a poruším to… A pak už nezačnu znovu.
Od příštího týdne ale budu chodit na akvaaerobik! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

doma necvicim, protoze se jak rikas nedokopu. Proto chodim do fitka. Snazim se chodit pravidelne alespon 2× tydne. Kdyz uz tam jsem, tak to prece odcvicim, ne. Vzlastni je, ze, kdyz tam nikdo neni, tak me to nejak mene motivuje a vic prosedim a prokecam s barmankou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Berusinko , zatim jsem jen u toho , ze si to rikam .. , ze budu cvicit podle obrazku ..... Jo ! A zapomnela jsem napsat , ze si to rikam uz 20 let. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek