Avatar uživatele
marci1

Dokáží se běžně lidé v dnešní době radovat?

Z toho že jsou zdraví, že mají někoho, kdo je má rád, že slunce svítí, květiny kvetou apod. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, da ny, gecco, Radius, Kepler, hapiky před 2555 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Odpoveď byla označena jako užitečná

Určitě, např. my sklerotici. Máme vše na co si vzpomeneme!

3 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Kepler, led, marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ono to tak trochu souvisí i s přibývajícím věkem. Jak už zde bylo správně řečeno, hraje roli i pracovní vytížení a to, že svítí slunce se bere jako samozřejmost. Já když se probudím, tak si říkám „díky za každé nové ráno“ a když mě náhodou nic nebolí, tak mám podezření, že jsem už po smrti. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Tak taková je nás snad většina a ta menšina na to přijde později.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Dokáží.
Stačí zjistit, že radost přináší každá maličkost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Člověk se raduje, když je všechno OK. Současná pracovní vytíženost je vyšší než dříve, možnosti podnikání, kultura, cestování nebo internet člověka zaneprázdňuje tak, že si ani neuvědomují, že je příroda a život krásná věc. To, že se životní podmínky lepší, si už ani neuvědomuje a bere to jako samozřejmost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, aj maličkosti dokážu vyčariť úsmev na tvári…
Mám radosť, že som ráno otvorila oči, mám radosť z pohybu, mám radosť z prirodzeného kolobehu prírody, mám radosť zo života…mám radosť, že človek nestráca radosť…
Všimla som si jednu zaujímavosť, čím je človek z pohľadu dnešného precivilizovaného človeka na nižšej „úrovni civilizácie“ (tj napríklad v rozvojových zemiach) tým je jeho úsmev širší a prirodzenejší. Akoby boli bližšie k zdroju radosti…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jistě ;-D
Znám mnoho takových lidí. Všichni, kteří si „hrábli na dno“ se radují z každého nového rána a prkotiny neřeší ;).. Posledních 7 let mám aa pozkávám koem sebe samé takové dobré lidičky.Mladé i ty zkušenější 😁.
I ten soused na patře už přestal skuhrat a žehrat (alespoň v mé přítomnosti) ;).
Zbyteční lidé a nespokojení morousové mne tak nějak míjejí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Proč ne? Proč „v dnešní době“? Řekl bych, že se máme celkem dobře – jak z hlediska historie, tak srovnání s ostatními státy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Co by ne? Znám jich víc.
Asi se pohybuješ v té nesprávné skupině lidí, když se na to ptáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě. Jen někteří už zapoměli jak se to dělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jak kdy a jak kteří. Optimisté určitě často a kdykoli, pesimisté málokdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Samozřejmě, že dokáží. Ale jako upřímně ti lidé nahlas radující se že slunce svítí a květiny kvetou se většinou rekrutují z řad členů nějaké sekty, uživatelů drog, alkoholiků… Ono totiž když se z něčeho moc raduješ tak o to často příjdeš, proto je možná lepší brát nějaké super věci jako samozřejmosti a řešit až jejich případnou ztrátu. Brát jako samozřejmost nemyslím nevážit si jich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kurec

To se stává právě až to ztratí nebo to na nějakou dobu opustí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Raduji se, když se mně něco podaří vlastníma rukama vytvořit a nepředstavitelně se uklidním, když se pohybuji v přírodě, nejraději, když je tam co nejméně taky turistů. Společnost se stále více rozděluje na ty chudé a bohaté. Až se nůžky rozevřou úplně po většině z nás zde ani pes neštěkne. Z toho se radovat nelze!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Jo, určitě…
Jen škarohlídi a specificky psychicky postižení (třeba závistivci) to neumí…
😉
Že mám někoho, koho mám rád a kdo má rád mně, že prší, že – prší-li, kvítka moc nekvetou a ptáci neřvou…
😉
Samá pozitiva…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tarzan

Na to není čas,při 25 dny volna ročně pro naše otrokáře …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Ano, z toho ze všeho. Nejlépe když je teplo a sedím v podvečer na zahrádce a nad hlavou mi úžasně zpívá kosák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monikabart

Nejvíce se člověk může radovat, když má kolem sebe milující rodinu, která je oporou ve všech situacích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

dudu, tys to vystih! Hihňám se ještě teď. To si musím zapamatovat!

před 2554 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Taky mě to rozesmálo. 🙂

před 2554 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek