autacek

Dokážete někdo přeložit co říká po sociálním začleňování pan uprchlík na konci videa?

https://www.fa­cebook.com/pe­tr.herkules/vi­deos/109703301­6982764/UzpfSTE3NTg4Mj­U2OTc6MTAyMDU­yODg0MTIzNjczNTc/

Nejlepší odpověď
Alesh

Hele, to ti nepovím a ani si nemyslím, že tě to nějak extra zajímá, viď?
Pokud jde o téma, které bylo na videu. Fakt ubohost první kategorie ze strany toho negra. Bohužel je to jen důsledek levičáctví a feminismu, který se tak nechutně rozšířil v celém „vyspělém“ světě. Již řadu let se víc a víc prosazují zákony proti domorodým mužům. Dnes už aby se chlap pomalu bál oslovit ženu na ulici a žádost o sex dával písemně. Nedej bože, aby se zachoval nějak hrubě. K tomu se přidává snaha o absolutní vymýcení násilí mezi lidmi (byly doby, kdy bitky v hospodách byly něco jako tradice, kluci na vesnicích se běžně mezi sebou prali). A výsledek je ten, že se v celé Evropě postupně prosazují „bojovnější“ národnosti. A kdo se jim dokáže postavit? Kolik chlapů by se dnes dokázalo fyzicky se postavit za tu holku a rozsekat takovejm hajzlům pr*el? Před pár desítkami let se něco podobného někde u nás stát, tak jen ty chlapi by tak nějak automaticky a koordinovaně takovému zmr*ovi rozsekali tak rypák, že by se to propříště kua rozmyslel, jestli si bude takhle dovolovat. Dnes raději každý v důsledku toho přiblblého trendu raději sklopí oči a vypaří se jak pára nad hrncem. Smutná doba nastala a bude hůř, bohužel.

Další odpovědi
dr.luha

Nevím, možná to zvládne tento milý, tolerantní, multikulturní Němec…|:-)
https://www.fa­cebook.com/kon­zervyshitpostin­g/videos/vb.14576559595­8118/234222737261152/?ty­pe=2&theater