Drap

Dokážete mi prosím někdo vysvětlit, čím jsem porušil kodex ?

Otázka byla, kolik spotřebuje pes.
Myslím že jsem nic neporušil, na nekonkrétní dotaz, nejde dát konkrétní odpověď, A takovýchto odpovědí mě bylo smazáno hned několik

Vaše odpověď:

Čivava spotřebuje míéně než bernardýn. Rozdíl je také v tom, zda koupíš granule pytel za 200 nebo za 2000.

byla smazána administrátorem z důvodu: Obtěžující příspěvek / Spam (např. vkládání reklam, nesmyslný obsah).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz
Doplňuji:
Nerozumím odpovědi Dr.Axel , Netuším , čím jsem někoho uvedl v omyl, ani proč by měla být odpověď nesmyslná.

Nejlepší odpověď
annas

Mně byla smazaná odpověď na otázku, když uživatel 00… okopíroval mouo otázku.

Nechápu, proč jste okopíroval mou otázku? To se přece nedělá …
Netvrďte, že užíváte stejná slova a stejné formulace jako já…
Stylizujte své vlastní otázky a neopisujte je od druhých …

Vaše odpověď byla smazána administrátorem z důvodu: Plagiátorství / porušení autorských práv.
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Nechápu, kdo od koho opisoval?

Doplňuji:
Samozřejmě jsem hned ráno napsala admin. Odpověď jsem zatím žádnou nedostala.

Další odpovědi
anonym

To vam muzou vysvetlit jedine Admini. 🙂
Pokud vam nekdo smazal otazku z uzivatelu, tak napiste Adminum a oni ji bez problemu vrati.

  • iv-

mosoj

Tak přispěji také trochu do mlýna.
Nedávno mně byla smazáná redakcí tato odpověď.

Cituji:
Vaše odpověď:

Podle Zákoníku práce máte být na začátku pracovní doby a konci pracovní doby na pracovišti, takže nelze za pracovní dobu brát dobu známkování ( píchání). To jste u píchaček a ne na pracovišti. Také příprava a ukončení práce něco zabere.
V každé firmě se to ale řeší jinak, většinou chtějí „píchat“ 10–15 min před začátkem a 10 min po začátku prac. doby.

Nevím jak je to nyní, ale bylo v ZP dáno že za práci přesčas se v první řadě poskytuje NV. Také je do toho nyní zamontována povinná přestávka na jídlo.

byla smazána administrátorem z důvodu: Nevhodný obsah (porušení kodexu – např. vulgarity, urážky apod.).
Otázky a odpovědi, které nejsou v souladu s kodexem serveru, nebo neodpovídají zaměření serveru mohou být administrátorem smazány.

Odpovědi.cz.

Obhajujte zde koho uznáte za vhodné, ale vulgaritu ani urážku v tom žádnou nevidím. Jedině pravdu, kterou mnoho lidí nerado slyší.
Smutné je že to smazala redakce.

anonym

Vzhledem k uvedenému důvodu smazání by se mohlo jednat o jeden z bodů kodexu citovaných níže:
Uvádění v omyl a vkládání nesmyslů
Není povoleno záměrně vkládat neužitečné odpovědi, které mohou uživatele uvést v omyl. Není správné ani vkládat nesmyslné odpovědi a otázky, tyto budou provozovatelem smazány.
P.S. Jinak možný postup uvádí iv.
Doplňuji:
ad annas, ve tvém případě nemazal admini, ale evidentně zaujatý uživatel s oprávněním, jenž rozdmýchával provokace od 00..
u iwetax mohlo jít o kolizi s pietou v období 3-denního státního smutku.

WeeBear

U adminů bylo asi na první svátek Vánoční veselo.. Protože jiné vysvětlení nemám. :-/

iwetax

A čím jsem porušila kodex já, když jsem se ptala: Kolik bude stát stát Havlův pohřeb??!!
Doplňuji:
Prý to byl nevhodný obsah. Co je na tom nevhodného? Že mé postižené sestřenici, která 15.let racovala a je z rodiny kde nikdo nebere sociální dávky a všichni platí daně a mají práci, že jí zbyde po zaplacení nutných nákladů a léků na jídlo 700kč? A Havlovi se platí věnce , policejní doprovod k hřitovu a bezpečnost páprdů, kteří se přijeli na pohřeb podívat? Na to peníze jsou. To je ten nevhodný obsah?

anonym

Drape, a neměl jsi v odpovědi gramatickou chybu? Na ně jsou někteří hodně háklivý,zvlášť ti z vyšším vzděláním!

led

Súhlasím s mosojem, občas admini zmažú nezávadný príspevok s odôvodnením podľa kodexu. Bolo to aj mojom prípade, pochopila som to tak, že zjavne som zopárkrát trafila svojou odpoveďou presne niektorého užívateľa a ten požiadal o vymazanie. Je to aj v reálnom živote, tak som sa ani nerozčuľovala.

Ad.Iwetax, Dr.Axl,
V ČR nejestvuje zákonné právo na informácie? Štátny pohreb je platený zo štátnych peňazí, to znamená, že občania majú právo vedieť, koľko stál. Pravdou je, že takáto informácia sa nepodáva v čase pohrebu.

anonym

ad led, bohužel tě musím popravit hned ve 2 bodech.

  1. Pokud někdo potřebuje využít zákona o přístupu k informacím, obrátí se oficiální web veřejné správy, jenž je k tomu určený. Pochybuji, že na těchto stránkách má kdokoliv k dispozici relevantní informace. Nehledě k tomu, že s tím zajisté bulvár po povinné odmlce vyrukuje. Tím také podobné otázky nabývají bulvárnosti pro stádní davy.
  2. Další obsah otázky poukazoval na sociální podmínky příbuzné versus náklady na státní ceremoniál. K čemuž by se dalo jen podotknout, že i ten nejposlednější má nárok na pohřeb na náklady obce, kromě klasického pohřebného a dalších dávek v sociální nouzi.

led

súhlasím s pochybnosťami, ale niekedy stačí správne nasmerovať a zdržať sa komentára.

anonym

Uvedl jsem pouze domněnku o možné souvislosti, jinak na vyhodnocení má právo admini, takže by ses musel ptát jich.
Ostatně komolení nicku je na netu též považováno za urážející, můj nick je „Dr.Axl“.

mosoj

Malý pane Axle. O objektivnosti redakce tohoto serveru jsem si udělal obrázek v minulosti když si nějaký uživatel dal nick masoj. Vhodnými otázkami a odpověďmi to postavil tak, že z toho vyplynulo že to jsem já. Žádal jsem redakci aby zakročila. Nic se nestalo. Dotyčný masoj se ale začal vyjadřovat tak, že mně diskreditoval. V tu chvíli jsem byl rozhpodnut podat na redakci žalobu. Najednou se vše napravilo. Omluva a vysvětlení ale nikde.
Vy tak všechno víte, nevíte kdo to byl?

anonym

To tedy fakt netuším, ale plně s tebou souhlasím, že je to účelová a nefér podobnost. Jinak na odpovědi o píchačkách opravdu nevidím pranic závadného, spíš mi to připadá na někoho s oprávněním s jiným než věcným důvodem.
Všechno ani zdaleka nevím, ale pár starších mi leccos napíše a z reakcí občas postačuje sledovat příčinné souvislosti, analytiku a kombinatoriku.

mosoj

Omlouvám se za trochu příkré vyjádření, já už jiný nebudu. Ale záměrně nikomu neubližuji ani jsem neubližoval.

anonym

ad mosoj, už jsem dohledal a chápu tě. Tehdy jsem tu ještě nebyl, takže mne udivují některé kauzy z období, kdy tu byla údajně idylka. (jednalo se o záměnu mosoj/Mossoj).
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zazalovat-mossoj

anonym

ad iwetax, nelze srovnávat osobnost prezidenta s řadovým plebsem. Pokud by sestřenice dokázala to, co Havel, zřejmě by také měla nárok na státní pohřeb. V žádném státě nemohou mít davy občanů nejvyšší pocty; proto jsou výjimečné, stejně jako ten, jemuž se dostanou.

anonym

Iwetax dala jasnou otázku a očekávala jasnou odpově Neptala se na to,jestli V.H. měl nárok na státní pohřeb,ale na to,kolik náš stát zaplatí za toto rozloučení!