Dodržování kodexu!

Dobrý večer,slíbila jsem,že vás budu informovat,jak dopadla má žádost o zrušení účtu uživatele,který byl zde na tomto webu a soustavně porušoval stanovený kodex uživatelů.Byl kladně vyřízen,ovšem ani my všichni jsme nebyli ušetření"poká­rání".Chtěla jsem vás všechny požádat,popro­sit,abychom se zdrželi i my prudkých reakcí na všechny,kteří budou jednat obdobně.Všem vám děkuji za podporu.

Nejlepší odpověď
annas

Jami, tak děkuji. I když jsem se do diskuze nezapojila, protože jsem nebyla u počítače. Je určitě správné, že jste spolu s ostatními přispěla k tomu, aby se dodržovala pravidla. Snad si mnozí uvědomili, že na této stránce nemají urážky co dělat.

Kéž by tomu tak bylo i v minulosti! Nemuselo několik uživatelů odejít, nebo dokonce zrušit své profily … Každý je sice nahraditelný, ale zastání potěší … Jenže, kdeže loňské sněhy jsou …

Další odpovědi
anonym

Díky za zprávu, nebyl to snadný boj, ale dobrá věc zvítězila.
Příště se nebudeme snižovat k emotivním reakcím na nízké výpady ubožáčků. 3× a dost! Slušné napomenutí, výstraha a výmaz.
Viz „Madam, přece byste nepřipustila, aby vztek lomcoval vaší důstojností“.
Doplňuji:
Ad michal, včera večer tu bylo čoro moro, původní bouřlivá diskuze neprošla cenzurou, tak jen odvar dozvuků v aktualitách „Jak na vulgarity“. Kdo nezažil, neuvěří !

barnajka

My děkujeme tobě, jami – za odvahu :)

Za sebe slibuju, že od příště podobný týpky zásadně ignoruju, ale zároveň říkám, že sr*t na hlavu si nenechám. Když se zase objeví nějaký další exot a jeho výpady přerostou únosnou mez, z Odpovědí nadobro odcházím. Jestli nás takových bude víc, třeba si admin uvědomí, že i pro něj bude výhodnější „odříznout“ jednoho škodícího uživatele, než si nechat odejít 20 jiných – a mnohem kvalitnějších a užitečnějších (tím nemyslím sebe).

Díky ještě jednou, jami – vážíme si, cos pro nás udělala!
Doplňuji:
hanulka: Dobře, už mlčím – a slibuju, že se vynasnažím krotit svou nevymáchanou pusu :)

hanulka11

Děkujeme za výsledek .Jsem s tebou
Doplňuji:
Barnajko, neříkej silná slova, víš co odešlo lidí a nikdo je nevolal zpět …je to škoda.Je na každém co unese a jak se s tím srovná a nebudem sem psát spostá slova ani s tečkami to si můžeš myslet ,ale nepiš to sem . V psaném projevu to slušní lidé nedělají.

led

Hurá!
Ale neradujme sa predčasne. Jednu bitku sme vyhrali a ešte prídu ďalšie. Žiaľ je to v ľudskej náture:
…ak niečo beží bez porúch, treba do toho zasiahnúť…
Vďaka „anonymite“ internetu (čo nie je pravda) vyplávajú von aj vlastnosti, ktoré človek pred verejnosťou skrýva. Ale napriek tejto „anonymite“ dodržujme zásady slušnosti.
Ešte raz ďakujem všetkým

dědapetr

Beru na vědomí a budu se snažit krotit,děkuji jami155.

gnosis

zase jsem vse dulezite propasl :) barnajko, to, ze odejdes nahrava presne tem lidem, co sem chodi jen prudit. diky jami

panenka

Stojím na tvé straně jami 155

casey

Bohuzel jsem taky osudny vecer chybel.

Barnajko to jsi nemyslela vazne, ze s tim odchodem? Je treba si uvedomit, ze podobny typek zalozi ucet jiny a muze prudit dal. Nenech se rozhodit. Uz jen proto, ze miluju tvuj slovnik a nejen z tohoto prispevku je mi jasne, ze sr*t na hlavu si nenechas.

Michal Kole

O co jde ?

Četl jsem už několik příspěvků na podobné téma, ale unikají mi souvislosti

anonym

Ad barnajka, my tě včera zcela chápali, ale nezdá se ti, že by bylo škoda, kdyby ses urážela kvůli (hanulka si domyslí, abych se vyhnul tečkám).
A navíc bys nám ublížila svým odchodem a my jsme ti přece nic neprovedli, dokonce mám dojem, že tě mají rádi (já už nesmím, jsem 1. den zasnoubený, ale také jsem po tobě pošilhával, než mi to zatrhli).

anonym

No , ja bych byla pro , aby Barnajka odesla !! 🙂 Kdyz tady tak vidim to tokani !!! 🙂

  • iv-

hanulka11

  • iv- ty už ses zaslíbila, ne? Tak bacha na to :):)