Tomasddd

Co se stane, když odešlu SMS z telefonního čísla na číslo, z kterého SMS posílám?

Dobry vecer. Přijde jako odpověď v konverzaci? Nebo se vůbec neodesle?

Nejlepší odpověď
B-Man

Tak to přece zkus. ;)
Odešle se. Bude tam 2× za sebou, jako odeslaná zpráva a jako zpráva přijatá.

Další odpovědi
Ivanf

Přijde na to samé číslo zkus a uvidíš

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tomasddd

A je to normální nebo by se odeslat neměla? Mam podezření ze mam hacknuty telefon. Dnes jsem zkoušel na své cislo i zavolat a slyšel jsem jeden to stejný jako kdyz někomu voláte a telefon vyzváni a hned po tom to spadlo a jako by mi ten hovor někdo vytipl.

quentos

Ano, je to normální. Vyzkoušeno.
Pro příště: do POLE PRO OTÁZKU se píše OTÁZKA.