Vercule

Dobrá nabídka CBD olejů

Chci se prosím zeptat a vlastně prosím o radu… kde mají dobrou nabídku CBD olejů? Máte tip, zkušenost? Díky moc.

Odpovědi
jáára

To je na prd.

elkon

Napiš to do vyhledávače a ukáže se ti mnoho možností, často i s referencemi.

da ny

Všechno jsem kdysi objednávala nebo kupovala v Canapino (Písek).
Prodejců už jsou všude mraky (vyhledat).

Jofko8

Já osobně je beru neustále od https://www.ko­nopnafarmalip­tov.sk/cs/kate­goria/cbd-oleje/ a jsem s nimi vždy spokojená. Je to zo Slovenska a oni to tam prímo i pestují a pak zpracují a distribuují.