Lgee

Do kolika let je človek mladý?

Nejlepší odpověď
da ny

Asi tak do 45 let. Pro banky také do 30, 35 nebo 40 let ;)
Střední věk vývojového stadia je mezi 45 až 60 lety života člověka .

Další odpovědi
Drap

Neni úředně stanovena hranice, takže je mladý do té doby než zestárne. Každý jedinec je také jiný. Někdo je starý ve dvaceti, jiný je v padesáti ještě mladík.

JežíšKristus

Tak do 33…

annas

Zkuste si projít archiv, otázek na toto téma, tedy i odpovědí, najdete dost.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=do%20koli­ka%20rok%C5%AF%20je%20%C­4%8Dlov%C4%9Bk%20mlad%C3­%BD%20

--
Mladý může být člověk fyzicky, tedy podle data narození, ale i psychický, tj. duševně.
Říká se, že existují mladí starci, staří mladíci.

Proto záleží na tom, jak se člověk cítí, na jeho zdraví, také na tom, kdy přišly na svět jeho děti – ty u žen "prodlužují"mládí.

Některé hranice jsou vymezeny věkem – např. v 18 letech začíná dospělost, důchodc m se člověk stává cca kolem 60 let – liší se u žen a mužů, atd.

Obecně se pro mládí používají pro ukončeno tohoto zařazení tzv. Kristova léta, tj. 33 let., jiné názory – 29 let atd.

Schluker

Mezni hranici je pocet let, kdy je jiz stary. Jsou to abstraktni pojmy, ktere nejsou presne vymezene. Vetsinou jde o to, jak se clovek citi a take o to, jak ho vnima okoli. Devadesatiletemu cloveku bude padesatnik pripadat mlady, pro nactileteho je padesatnik v podstate chodici mrtvola.

led

Najľahšie je povedať, človek je tak starý ako sa cíti ak berie do úvahy aj aktuálne schopnosti svojej telesnej schránky a myslenia. Ale odborníci a úrady zase tvrdia svoje bez ohľadu na naše prianie.
Ja som stále mladá, len si už nepamätám, koľký krát oslavujem svojich 30.

Dochy

To je relativní. Když mi bylo 8, tak byl starej kdokoli nad 14.

paul1

U většiny žen je takováto stupnice:
dítě, dívka, mladá žena, mladá žena, mladá žena … 😁 . A tak je to správné, tak to má být.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.