WalterBishop

Do jaké věkové kategorie z níže zmíněných se bezpečně řadíte?

Jinak dodávám, že přestože mi včera někdo smazal dotaz ohledně opalování, tak jsem postoupil do úrovně – pokročilý.

Nejlepší odpověď
paul1

Důsledný důchodce (70-85 let)

Už tedy nejsem v „produktivním věku“, ale angažuji se v různých oblastech, možná více, jako za mlada, kdy mne více zajímala zábava – ženy, víno a zpěv.

Další odpovědi
Lgee

Fosilie (86 + let)

Drap

Mládě člověka (0-18 let)

Opět špatná ankera. Chybí jiná možnost.

da ny

Produktivní kariérista (19-30 let)

Máte na mysli fyzický věk, nebo jak to „cítím já“? Nebo metabolický, či jiný věk?
Anketa je nezdařilá.
Jinak dodávám, že postup do úrovně – pokročilý, není nic k chlubení/hodné oznámení ;D
My dobře vidíme, jak na tom jste a jak si vedete :)

GM

Lehký senil (51-69 let)

Ale senilní ještě nejsem! Doufám, že ještě pár let vydržím při zdravém rozumu.

jirka F

Produktivní kariérista (19-30 let)

rrihamirek1

Produktivní kariérista (19-30 let)

Jeste chvili ano!!!

Rokio

Produktivní kariérista (19-30 let)

Ovšem s tím, že jsem dělník na zkrácený úvazek a budu jím asi až do začátku lehkého senilu.

Na své kariéře moc nepracuji.

Rocker

Střední věk, s krizí i bez krize (31-50 let)

Porkman

Produktivní kariérista (19-30 let)

22 let

WalterBishop

Drap, ty jsi se ještě nenarodil? Nebo jaká možnost ti chybí? A kdyby ti bylo 100, poslední odpověď v anketě je neuzavřená (86+). Tak jaký věk zde nelze znázornit?

da ny

Tedy, po lopatě: na takto znějící otázku ohledně „bezpečného zařazení věku“, chtěl Drap aptrně upozornit na „nedokonalost otázky“ a: „Chytrému napověz……!“

WalterBishop

To jistě, ale zde se pouze důsledně zaškrtává příslušné políčko. To je anketa buď a nebo. Žádná úniková možnost zde není.

da ny

„Je to marný, je to marný…“ ;D
Je to přece zábava. Ptáte se na „věk“, nikoli na to, kolik je nám let. Máte zde, tedy v anketě i „zábavné odpovědi“ (86+ aj.).

WalterBishop

Jedná se o mé vědecké teorie.