Drap

Dnes je květná neděle. Dodržujete některé zvyky a tradice s ní spojené?

Odpovědi
Tonda Káňa

Ne.

Rokio

Ne. Tyto tradice moje rodina nedodržuje.

Vyjímkou je pouze skutečnost, že na nástěnkách máme jarní výzdobu.

zjentek

Hezky jsem se ustrojil do nových šatů, abych zde celý rok kvetl a kvetl.

aliendrone

Ani ten svátek neznám. Já tradice dodržuji nahodile, především „když se to hodí“, ale i „když to jinak nejde“. 😁

Pepa25

Samozřejmě. V rámci bohoslužby jsem měli průvod a žehnání ratolestí („kočiček“).

Arcimozek

A k čemu ti taková informace bude?

Drap

Ptám se pouze proto, abych věděl, kolik lidí dodržuje tradice. Stejně tak vůbec netuším proč se ptá Arcimozek, zda jím v lese lesní plody. Připadá mi to jako otázka bez mozku.

Arcimozek

Jsem rád, že jsi si dal tu práci a podíval se na mé staré dotazy.

Drap

Zjentek- zřejmě některé tradice znáš a snažíš se psát jejich opak.