Rys95

Díváte se zde někdo pravidelně na Události Luďka Staňka? Je to podle vás dobrý formát?

https://www.ma­ll.tv/udalosti-ludka-stanka

Odpovědi
JK2021

Nemohu říci, že bych se díval pravidelně, ale docela často, to ano. Miluji černý humor a na Staňka jsem se občas díval už, když dělal stand-upy, ale na jeho satirické zpravodajství jsem narazil nedávno úplnou náhodou na youtube (v seznamu doporučených videí) při sledování Cynických zpráv s Radovanem Samotným (postaru Cynická svině). Tudíž se mi tento formát rozhodně zamlouvá.

paul1

Nevědel jsem, že něco takového existuje. Možná na to, když bude čas, sem tam kouknu.