Deli

Díváte se do zrcadla rádi a často, nebo se zrcadlům vyhýbáte? A jste spokojeni s tím, co tam vidíte?

Až mi zodpovíte můj zvědavý dotaz, koukněte se na úžasné přírodní zrcadlení:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/246314-nejkrasnejsi-snimky-vodnich-ploch-nabizeji-odraz-uzasnosti.html?ref=bo­xE
Nedalo mi, abych se nepodělila o tu krásu 🙂

Nejlepší odpověď
aramah

Spokojena sama se sebou to fakt nejsem,ale nic nenadělám tak ano zrcadlo potřebuji abych se krapánek hodila do gala :D V určitém věku to nejde ignorovat zrcadlo :D

Další odpovědi
iceT

Obrázky jsou nádherné,ovšem při pohledu do zrcadla raději přivírám oči.....:-)

mosoj

Jsem chlap ale do zrcadla se raději nedívám a vyhýbám se i pohledu do výkladů pokud je tam můj obraz vidět. Hraničí to až s nějakou fóbií.

S tím zrcadlením, proč až do Ameriky.
Toto je zrcadlení na českém rybníčku !!!

http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1277nadap042517632­270232.jpg

arygnoc

bohužel se do zrcadla musím dívat – toho zpětného na autě.
ještě že se tam nevidím.

led

Pohľad do zrkadla býva nádherný, človek vidí veľa. Ale podmienka je, nesmiem v tom vidieť aj svoju tvár, hlavne ráno. To ma fakt desí… :)

fcoop

Helena Růžičková říkala po ránu tomu,koho viděla v zrcadle:„Neznám tě,ale umeju tě“.
Tak asi tak.

baghira

Já jsem se svým odrazem v zásadě spokojený :D