Avatar uživatele

Demokracie

Tak nevím, ale myslel jsem si,že do pojmu demokracie, patří i svoboda projevu, nemyslíte, že je zde cenzura jako za socialismu. Ten cenzor co tu je je vážně magor, že maže kdejakou otázku, nebo odpověď, za chvíli od tud s takovou hodně lidí uteče a bude se zde řešit jenom proč je nebe a moře modré, proč je tráva zelená a proč je jedna plus jedna dvě. Začíná se mi to zde hnusit.Nikdo mne zde nedrží, takže se svobodně můžu rozhodnout. Žalovat se nemá, ale hlásit se to musí :).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Zatím se mi to nepřihodilo, takže to nemohu posoudit subjektivně. Ani nevím co bylo smazáno, abych se vyjádřil konkrétně. V principu chápu udržení slušnosti a korektnosti, vždyť je toho všude jinde dost, kde se může potřebný vyskotačit. Někdy je složité při vyslovení nesouhlasného stanoviska nebýt jízlivý. Někdo zase je vztahovačný a nevezme humor či nadsázku. Také nemám rád úplně suché odovědi, pokud nejde pouze o výklad, ale který si zase mohu najít sám. Mám možnost volby a výběru a to je pozitivní a cenné.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Tvá dikce lehce zavání spíše matením pojmů (demokracie vs. anarchie).
Svobodu projevu máš zaručenu ve veřejném prostoru, nikoliv na komerčním, kde má provozovatel nejen právo, ale i povinnost dát zákonný rámec a pravidla.
Ostatně za 2 roky se tu již řešilo se snahou nalézt kompromis a vyváženost.
Je to i tom, jak dokážeme s nabytou svobodou nakládat, dnes sice můžeš napsat jakýkoliv názor, ale zároveň bys nikdy neměl zapomínat na to, že tvá svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého.
Ostatně četná polemika v odkazech níže, hovoří sama za sebe:
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…
http://www.odpovedi.cz/…

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ svoboda-slova


Avatar uživatele
Zlatý

Rychlé mazaní neni způsobeno žádným cenzorem ani administrátorem. Tyto věci převážně dělají někteří "uvědomělí " z nás tady.
Musíš se to zkrátka naučit brát ,tak jak to je.


Avatar uživatele

Ahoj, Klubru. Další smazaná otázka nebo odpověď? To mne mrzí, protože tady zůstávají takové, které by naopak smazány být měly. Na Tvůj problém Ti odpověděli tři pánové a každý ze svého úhlu pohledu. Nejblíže realitě je tentokrát Drap. To rychlé mazání je skutečně dílem někoho ze zlatých nebo stříbrných zde registrovaných. Potom je Ti asi jasné, kde je v takovém případě objektivita.
Také se smiř s tím, že budeš-li v postupu hodně rychlý, tak to nejspíš loudavým a váhavým začne být trnem v oku.
Nečekej se stejnou naivitou jako já, že zde jde o zábavu. V mnoha případech jde o "tuhý boj". Jenom jsem ještě nepřišla na to ve jménu koho nebo čeho. Určitě to bude mít ale tím velkolepý a ušlechtilý důvod, když má zůstat skryt.
Admini reagují na upozornění závadnosti zde psaných textů a mohou je odstranit také. Nejde to ale tak rychle. Pokud je požádáš na info@odpovědi.cz, tak Tvou otázku nebo odpověď vrátí (pokud není porušením pravidel a kodexu).
Nenechej se otrávit. Tvoje reakce jsou vtipné a správné. Byla by škoda, kdybys kvůli něčí hlouposti odešel.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3814
Zlatý Drap 2273
Zlatý led 1644
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 861
Zlatý mosoj 845
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.