flodur

DĚLÁ VÁM PROBLÉM ZAPARKOVAT.

http://www.bom­ba.cz/video/ma-tenhle-chlap-vubec-ridicak-d-d-d/

Nejlepší odpověď
Rocker

To je zfetovanej,nebo co?

Další odpovědi
anonym

tak tomu se ani věřit nechce že by byl někdo až tak neurvalý,ale jednou se mi povedlo zaparkovat před obchodním domem a zapoměla jsem zatáhnout ruční brzdu pak se z rozhlasu ozvalo že auto této značky blokuje výjezd,naštěstí to bylo ještě v dobách kdy pokuty jste dostali jen za veliký přestupek

iceT

Mi né,já nemám co parkovat,ale dumala jsem nad tím jak pak z toho auta vyleze…

Elk

To by mě zajímalo, kdo mě natočil… ha ha.
Přijde mi to nahraný, jinak to není mozný!