Dělá si srandu,že ano? Nebo – že by vážně........?

http://probuze­ni.blogspot.com/2010/11­/alaje-z-plejad-otazky-odpovedi.html
Doplňuji:
Je to pro Chocholouška?

Odpovědi
anonym

taky mám pocit někdy že jsem ve zlém snu z kterého se nemůžu probrat

annas

Informace o mimozemšťanech, o nichž se na internetu mluví, jsou zřejmě upravené, vypadají neskutečné, nevěrohodné. Proč? Někdo chtěl znevážit informace?
Např. zlí mimozemšťané, obři, draci,šamané, dinosauři Venuše, Tesla, mediace atd. ??? Pravdivé je snad jen to, že lidé na Zemi jsou zlí …

poa.li

Nedělá si srandu, jen se upíná k jedné z bezpočtu variant…