Amy_baskova

Děkuji všem kdo mi odpověděl na předešlo otázku. Mám ale ještě jednu. V kolika letech by bylo vhodné se přestěhovat?

V kolika letech by bylo nejvhodnější se přestěhovat do USA? A jaké je nejvhodnější město na počátek herectví? ( a taky od malička chodím do divadelního klubu takže bych mohla možná mít šanci ;)

Nejlepší odpověď
Schluker

V kolika letech? Nejlepe ihned a studovat herectvi. Vystehovat do USA se da i na studentske vizum. Nicmene realita je takova, ze sazejici na Sportku ma podobnou samci na vyhru jako vy na zajimave herecke uplatneni v americe.

Další odpovědi
supersonny11

Uvědom si prosím, že divadelní klub ve východní Evropě absolutně nikoho nezajímá. V USA žije miliony dívek, které se chtějí stát herečkou, a nikdy se jim to nesplní. Musí odmala chodit na hodiny britského přízvuku, perfektní americká angličtina zhola nestačí. Také musejí navštěvovat konzervatoř, která stojí miliony. Pokud tohle nemáš, pak jsou jedinou šancí Tvé kontakty ve filmovém průmyslu v USA. Pokud je nemáš, pak se tvé šance blíží nule. Nehledě na to, že nemáš povolení k pobytu na území USA, a nejspíše bys nebyla schopná v Americe zaplatit nájem.
Zkus se nejdříve v herectví prosadit v ČR, ale pokud již dnes nemáš za sebou role v předních českých muzikálech nebo filmech, tak jsi taky bez šance. Např. Natálie Grossová hraje ve svých 16 letech přední role v muzikálech, ale v USA by se taky neprosadila.

Justin1

Až na tu východní Evropu (jsme ve střední Evropě) souhlasím s předchozími odpověďmi. Trochu mi to připomíná téma, které tu bylo asi před třemi týdny: „Chci se stát fotografkou v Hollywoodu a fotit známé osobnosti.“

Když člověk ovládá jazyk nějaké země, neznamená to ještě, že i kariérní, kulturní a společenské prostředí té země mu bude vyhovovat tak, že si z té země udělá svou novou vlast, bude tam mít s kým kamarádit a s kým založit rodinu a rozjede tam kariéru i přes konkurenci ze strany místních obyvatel. Před 19 roky jsem se taky nadšeně hrnul do Francie, ale už tam dávno nejsem.

elkon

Chodit do klubu může každý, to z tebe ještě nedělá herce. Máš dost zkreslené představy. Tipuji, že ještě chodíš do školy, podle těch naivních představ. Musíš mít vzdělání, talent, něco odehráno a někdo tě musí prosadit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.