aliendrone

Je to dost dobře možné. Co jiného čekáš od tupců sledujících veřejnoprávní žumpu ČT? 😉

TWL – něco mě NAPADLO! Co takhle nějak hacknout vysílání ČT a podstrčit pořad o tom, jak je výhodné a zdraví prospěšné vylézt na střechu do alespoň 10m výšky a skočit na asfaltové parkoviště, beton apod.? 😉

Pokud to někdo zmákne, tak nezapomeńte předem zakoupit akcie našich pohřebních ústavů, protože TAKOVÝ success vstoupí do historie! 😉 😁 😁

Další odpovědi
elkon

Kecy.

Rokio

Dávám sem tuto pohádku, kterou jsem napsal. Zde je odkaz: https://www.a­lik.cz/a/temna-duse-muze-v-zeleze