Ušel ventil

Dáváte si nějaké novoroční předsevzetí?

Dáváte si nějaké Novoroční předsevzetí ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
marci1

Ne

Ne, nebudu se zabývat hloupostmi. Dávám si jen to poslední! 🙂
Výběr superpředsevzetí, která mě (kromě toho posledního) nikdy nenapadla:

Už nikdy nebudu opilá posílat svou nahou fotku s přáním krásných svátků svému šéfovi!
Budu mýt nádobí dostatečně často na to, aby se mi v kuchyni netvořil mezi špinavými talíři nový ekosystém.
Zkusím popřemýšlet nad tím, že začnu běhat. Nebo si alespoň „vygooglím“, co je to fitness centrum.
Nebudu volat v sedm ráno do práce, že mám střevní virózu, když mám ve skutečnosti kocovinu jako nikdy!
Nebudu sledovat seriály do pěti do rána a stahovat si další a další epizody.
Přestanu se dívat na telenovely a brečet u nich!
Nebudu si kupovat nové, ale malé oblečení a spodní prádlo, které mě má motivovat zhubnout do něj!
Nebudu si ráno při vstávání posunovat budíka patnáctkrát, ale jen šestkrát.
Budu minimálně jeden celý den v týdnu mluvit jen v rýmech.
Pomocí všech možných zdrojů konečně odhalím rozdíl mezi sarkasmem a komplimentem.
Při příchodu na toaletu vždycky zkontroluji, zda je tam dostatek toaletního papíru.
Už nikdy nebudu užívat prášek na spaní a projímadlo najednou.
Přestanu zkoušet všechna možná tlačítka na spotřebičích a minimálně jednou si přečtu návod k použití.
Už nebudu zkoušet vaření, buď budu vařit, nebo jídlo objednám.
Začnu používat Facebook a internet i pro jiné účely, než je virtuální krmení zvířátek na farmě a vyplňování hloupých testů, kterým samozřejmě věřím!
Začnu se převlékat z pyžama dřív, než bude oběd.
Zkusím omezit telefonování na toaletě a na otázku: „Co to bylo za zvuk?“, už nebudu muset nikdy lhát.
Zhubnu alespoň tolik, abych si viděla na špičky nohou.
Vyřadím ze svého šatníku všechny děravé a vytahané věci. Dám je do zvláštní skříně a budu je nosit jen svátečně.
Od teď si dávám předsevzetí, že už si nebudu dávat nikdy žádná novoroční předsevzetí. 🙂

http://kralov­stvizen.cz/20-nejvtipnejsich-novorocnich-predsevzeti/

Další odpovědi
Edison

Ne

Ne! Nikdy! Žádné! Kdo by to pak jako dodržoval???

Kepler

Ne

Jen jediné: nikdy si nedávej žádná předsevzetí! Z důvodu jak píše Edison.

Drap

Ne

Už dávno ne

Arne1

Ne

Anikitos

Ano

Jsou to spíš konkrétní cile a plány než předsevzetí. Dávám si je i na každý měsíc i týden.

Edison

Vidíš, Keplere… s těmi předsevzetími to přeháníš…

Kepler

A dopr…to je vlastně fakt!