Jahoda

Dáte na Vánoce přednost živému nebo umělému stromku?

Já tedy živému – jako každý rok. Sice se opadané jehličí zabodává do našeho koberce, někdo něco i zašlápne a já po Vánocích jehličí z koberce lovím několik hodin, ale ta vůně, kterou mi po celé Vánoce voní byt, je úžasná.

Jak jste na tom Vy? Budete mít Vánoce s umělým stromečkem, nebo se živým?

Díky

Nejlepší odpověď
anonym

Nebudu mít žádný stromek, protože nesnáším Vánoce.

Další odpovědi
anonym

já budu mít umělý,jelikož máme nového člena rodiny-kotě,a to ještě není zvyklé stále mi šplhá po záclonách hrůza musíme ho hlídat,tak si neumím představit ten boj kočka-stromek

hanulka11

U nás bude vonět živý stromek, zatím ten úklid fajn zvládám ,tak není důvod proč mít umělý.

Mili @

A já mám vánoce ráda a stromek bude určitě živý, protože nic nenahradí jeho vůni!
A umělý stromek jsem měla jen jednou, když se mi 9.12. narodila dcera a prostě nebyl čas na uklízení jehličí.....
🙂

benaja

Po x letech letos budeme mit opět stromek živý,když děti vyletěly z hnízda jsem kývl na to,že nám stačí stromek umělý,ale po narození vnoučete se vracíme k živému stromku,už se nemůžu dočkat,ta vůně,tak ta mi opravdu chyběla!

Hara

My máme živý, na koberec vždy dáme vsrstvu igelitu, která není skoro vidět a při světle žárovek se na ní krásně odráží, a pak jí sebereme i s jehličím

zmimi

Já budu mít umělý jako každý rok.Dám si větvičky do vázy a taky to bude u nás vonět.