Milunak

Darování vajíček

Chtěla bych darovat vlastní vajíčka na dobré klinice, abych pomohla nějakému páru, který vlastní děti mít nemůže. Jaký na to máte názor? Nemáte někdo zkušenost s darováním?

Odpovědi
Malvína

Vlastní zkušenost nemám, ale nepodstoupila bych to. Proces je velmi náročný, píchají se hormonální injekce, často ženy trpí výkyvy nálad, není jim fyzicky dobře. Někdy po zákroku cítí bolest atp.
Jako žena bych to nebyla schopna provést. Vědomí, že někde na světě je mé vajíčko a z něj nový člověk.. Nedala bych to. Navíc jsem zastáncem, že proti přírodě by se jít nemělo.

Rokio

S tímto nemám žádné zkušenosti, jelikož jsem muž.

Darování vajíček je zcela v pořádku, pokud jsi zdravá. Vykonáš tím dobrý skutek.

cappuccino

Doporucila bych, si napred zjistit informace u odbornika, a ne na internetu.
Asi to nebude „jen tak“.

LenkaHaj

Já jsem už 2× darovala vajíčka na této klinice www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek Pokud by Vás něco zajímalo, pište. Jinak klinika je skvělá, co se týče personálu, vybavení, prostě nemůžete vybrat lépe.

ZuLeona

Holky, o této klinice jsem už četla dobré recenze, taky o darování u nich přemýšlím. Mě jen zajímá, jestli ten samotný odběr vajíček bolí, napíšete?

Milunak

Moc díky za komentáře a doporučení na kliniku IVF Zlín – určitě kliniku kontaktuju a domluvím si konzultaci.

LenkaHaj

Nebolí nic, vše se dělá pod krátkou narkózou, takže se není čeho bát! Mě navíc zaplatili veškeré výlohy – teda peníze, o které jsem přišla, když jsem byla na klinice a k tomu jsem ještě dostala poukaz na wellness.