Lenule15

Dárek pro prababičku k vánocům

Nepoužívá žádnou kosmetiku, nic na sebe nepotřebuje, na čtení už nevidí.....prosím poraďte! :)
Doplňuji:
A ještě jsem zapomněla, že má cukrovku :D

Nejlepší odpověď
vera508

Já kupuju vždy nějaké potraviny do balíčku, ale sama je vybírám. Žádné drahé, ale takové, které si sama nekoupí „že to už nepotřebuje“
Doplňuji:
Ano, také lze udělat balíček z různých druhů ovoce. Někteří staří lidé dnes nedůvěřivě pokukují, co je to za nový druh, jak to může chutnat, jak se to loupe nebo jí, ale odvahu si to koupit nemají. Mám to ověřené a vyzkoušené !!!

Další odpovědi
melanie

šálu, rukavice, čepici atd.

Báája

Krásný den,
🙂 to je tak milé, že máte svoji prababičku a dokonce přemýšlíte,
čím ji potěšit.
Jasně, že chcete slyšet konkrétní dárek, potravinový balíček atd,
ale věřte mi, že ji nejvíce uděláte radost tím,
že ji věnujete svůj čas.
Bude-li přítomna štědrovečerního času a bude-li sledovat ruch a lásku
přítomných jejich dětí, bude přešťastná.
Dostane-li maličkost, hrníček, kávu, malý polštářek,
bude to jen bonbonek k tomu všemu.
Děkji za krásnou otázku.
🙂 Bája

marci1

Také koupím potravinový koš, nebo balíček s potravinami, které má ráda.

ivzez

Audioknihu.

badisko

A je to tady zase … hledej http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jaky%20da­rek%20k%20vano­cum