zjentek

Dám si nějaký kvalitní zákusek. Kde ho v neděli ve tři odpoledne seženu?

Kategorie konzum.

Nejlepší odpověď
jirka F

V cukrárně, kde mají otevřeno v neděli. Nebo v Albertu nebo jiném supermarketu.

Další odpovědi
JežíšKristus

DámeJídlo

da ny

Těžko říci, ty z cukráren budou z Hery nebo s palmovým olejem. :D
Najdou se i výjimky, poctivý a zdravý zákusek.
Já bych si udělala alespoň skvělou domácí palačinku (3 vejce na 3 – 5 dl mléka a s rumem, mouka, citronová kůra, vanilkový cukr nebo bez, marmeláda /ovoce, dle chuti, tvaroh, šlehačka, jak je libo).