Filip84

Dali byste si k snídani autíčka?

Zdroj je tady: https://www.re­cepty.cz/recep­t/auticka-k-snidani-145018

Doba přípravy: 15 minut, obtížnost: snadné.

Vydlabete uprostřed rohlík, do otvoru vrazíte cosi bramborového salátu, na něj „usadíte“ uvařený vejce, rohlík vepředu i vzadu propíchnete párátkem, na párátka nasadíte „kola“ z okurek, rozpůlíte olivu a párátkem vrazíte do vajíčka – aby ta potvora měla „oči“ – prý na to stačí i jedno párátko napůl. 👌 (nechtěl bych vidět cílovou skupinu receptu, když je jí třeba tohle napsat! 😅). Na vajíčko kápnete trochu mayonnaise, a na tu posadíte kousek rajčete, papriky, atp., aby to mělo „čepicu“. – fantasii se, prý, meze nekladou a děti se mají upozornit na párátka, aby je nesnědly (ano: párátko může poškodit dítě! Párátko škodí vám i lidem ve vašem okolí! 😂).

Jako: pobavilo to, já nejsem cílová skupina, že jo, hlavně tohle je „jednohubka“, ne snídaně! 😅 Ale pokud se na sebe vzpomenu, když jsem – zhruba – byl cílovou skupinou, asi bych to ocenil! 😉😅

Dali byste si „autíčka“ k snídani? Nebo je připravíte svým dětem, vnoučatům, návštěvě …? 😃 Nebo je to gastroporno a 🤢? 😅

Nejlepší odpověď
cappuccino

Ano, dal/a bych si k snídani "autíčka".

Kdyby k tomu byly narazniky z goudy a postranice ze sunky, tak jo:)

Další odpovědi
da ny

Ne, nedal/a bych si k snídani "autíčka".

Zeleninu dopoledne nejím a paprika mi nedělá dobře a nemám syrovou ráda.

Savier

Ne, nedal/a bych si k snídani "autíčka".

Au. Nechtěl bych mít párátko zapíchnuté v puse. Děkuji.

elkon

Ne, nedal/a bych si k snídani "autíčka".

Chci se najíst, ne se zdržovat kravinami.

Rokio

Ne, nedal/a bych si k snídani "autíčka".

Nemám rád bramborový salát.

Drap

Ne, nedal/a bych si k snídani "autíčka".

..

Filip84

Rokio🤪: Tak bys si tam dal jiný salát, ne? 🙄😅