Kazatel

Dají se dopadající dešťové kapky (do určité intenzity) zastavit, nebo odvrátit, silou vůle?

Odpovědi
df

Věřím, že ano

Filip84

To, přeci, není věc intensity, ale gravitace. A sílozpytné zákony platí pro všecky bez výjimky, ať se to někomu líbí, nebo nelíbí.

Musel bys vynaleznout nějaký antigravitační Hebel, ovšem, jest-li to vůbec možné (záleží, pod úhlem jaké theorie nahlížíš na sílozpyt), potom bys byl kandidát na Nobellovu cenu! 🙂