Avatar uživatele
Kepler

Dá se zfetovat ze šlehačkové lahve?

Pro výrobu šlehačky se používá rajský plyn v bombičkách. N2O prý navozuje stavy nezřízené veselosti. Co kdybych bombičku pustil do prázné láhve a pak si ho po malých dávkách vdechoval? Zkoušel jste to někdo? Rajský plyn není považován za drogu, tak doufám že to nikde nesmaže jako návod k trestné činnosti.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, anonym před 2467 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

Netřeba experimentovat s bombičkami. Zajdi na nějakou lepší diskotéku, balónky se vzduchem z Ibizy se tam běžně prodávají (nebo v minulosti prodávaly). Zkušenosti s tím nemám, ale od děcek jsem něco zaslechl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Já tedy (zatím) ne. Ale teoreticky to máš, jako odborník, vymyšlený, tak to zkus a dej nám zprávu. Třeba nás pak bude takto „fetovat“ víc.:-)))
Bylo by to príma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dr.luha

Je to podobný, jako když vypiješ přibližně 200 mg vodky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Netuším kolik toho plynu by bylo třeba. Obávám se, že bys nestačil měnit bombičky. V jedné bombičce by mělo být asi 8g, což odpovídá velice zhruba 4 litrům plynu… To je tak jeden až dva nádechy. (Jo bacha, pokud bys to bral vážně, ještě nesmíš zapomenout na kyslík)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Můj bratr to spolu se svými kumpány v mládí provozoval. Funguje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mulisákus

Ano, potrvrzuji, tyto „narkotické“ účinky to má.
Testováno na sobě. Nedoporučuji, pokud máte nějaké deprese, v takovém případě je to návykové. Opravdu se vám uleví. Bombičky jsem ještě nikde nepotkal, používám šlehačku ve spreji. Dám si tak jednou za týden (jsem závislý)
Bombičky bych si pořídil, ale má to jistá zdravotní rizika. Mimochodem plyn je dýchatelný.
Prosím, nepovažujte to jako navádění k trestné činnosti.

Avatar uživatele
Kepler

Klaproth: důchodce na diskotéku? Řekli by mi: vrať se do hrobu! 🙂

před 2464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Klaproth

To by ti sice říct mohli, ale když si cucneš rajčáku, bude ti to jedno…

před 2464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Mimo tento web přes IP mám zprávy, že to funguje. Až budu mít zbytečné prachy, tak si to vyzkouším. Jsem od přirození vědec a experimentátor. Pokud se už někdy neozvu, tak jsem se uchechtal k smrti.

před 2467 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tak zbytečné prachy… Nevím, kolik stojí bombičky s rajčákem, ty bombičky na sifon stojí v současnosti dvacku krabička na výměnu. Jestli se nepletu, šlehačkové stály kdysi podobně, s tím, že jich bylo v krabičce jen pět, nevím, jak je tomu dneska. A šlehačkovník si můžeš půjčit, v nouzi by šel použít i autosifon, nebyl by v něm takový tlak, bo je flaška větší.

před 2464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Mám pocit, že šlehačkové jsem měnil za 60kč 10 bombiček…

před 2464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Tak možná, že bylo nebo je dvojí balení. Já si pamatuju z bolševizmu placatou krabičku, 5 kusů. Teď už ty šlehačkové nekupujem, šlehačkovač leží někde v šuplíku nepoužívaný. A na cenu se můžu u nás zeptat, až půjdu kolem železářství.

před 2464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Tak to bych si taky přál (ten konec), to by byla krásná smrt! 🙂
Takže pokud přežiješ experiment, popiš nám pocity.

před 2467 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No, ve skutečnosti není moc pravděpodobné, že na to dojde, ale právě mě napadlo, že by bylo zajímavé natočit se na video a poslat to do TV Prima. Krásné video s partou chechtajících se idiotů. Budu na Primě!

před 2466 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek