Kepler

Dá se zfetovat ze šlehačkové lahve?

Pro výrobu šlehačky se používá rajský plyn v bombičkách. N2O prý navozuje stavy nezřízené veselosti. Co kdybych bombičku pustil do prázné láhve a pak si ho po malých dávkách vdechoval? Zkoušel jste to někdo? Rajský plyn není považován za drogu, tak doufám že to nikde nesmaže jako návod k trestné činnosti.

Nejlepší odpověď
Klaproth

Netřeba experimentovat s bombičkami. Zajdi na nějakou lepší diskotéku, balónky se vzduchem z Ibizy se tam běžně prodávají (nebo v minulosti prodávaly). Zkušenosti s tím nemám, ale od děcek jsem něco zaslechl.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Já tedy (zatím) ne. Ale teoreticky to máš, jako odborník, vymyšlený, tak to zkus a dej nám zprávu. Třeba nás pak bude takto „fetovat“ víc.:-)))
Bylo by to príma.

dr.luha

Je to podobný, jako když vypiješ přibližně 200 mg vodky.

Dochy

Netuším kolik toho plynu by bylo třeba. Obávám se, že bys nestačil měnit bombičky. V jedné bombičce by mělo být asi 8g, což odpovídá velice zhruba 4 litrům plynu… To je tak jeden až dva nádechy. (Jo bacha, pokud bys to bral vážně, ještě nesmíš zapomenout na kyslík)

cochee

Můj bratr to spolu se svými kumpány v mládí provozoval. Funguje.

Mulisákus

Ano, potrvrzuji, tyto „narkotické“ účinky to má.
Testováno na sobě. Nedoporučuji, pokud máte nějaké deprese, v takovém případě je to návykové. Opravdu se vám uleví. Bombičky jsem ještě nikde nepotkal, používám šlehačku ve spreji. Dám si tak jednou za týden (jsem závislý)
Bombičky bych si pořídil, ale má to jistá zdravotní rizika. Mimochodem plyn je dýchatelný.
Prosím, nepovažujte to jako navádění k trestné činnosti.

Kepler

Klaproth: důchodce na diskotéku? Řekli by mi: vrať se do hrobu! 🙂

Klaproth

To by ti sice říct mohli, ale když si cucneš rajčáku, bude ti to jedno…

Kepler

Mimo tento web přes IP mám zprávy, že to funguje. Až budu mít zbytečné prachy, tak si to vyzkouším. Jsem od přirození vědec a experimentátor. Pokud se už někdy neozvu, tak jsem se uchechtal k smrti.

cochee

Tak zbytečné prachy… Nevím, kolik stojí bombičky s rajčákem, ty bombičky na sifon stojí v současnosti dvacku krabička na výměnu. Jestli se nepletu, šlehačkové stály kdysi podobně, s tím, že jich bylo v krabičce jen pět, nevím, jak je tomu dneska. A šlehačkovník si můžeš půjčit, v nouzi by šel použít i autosifon, nebyl by v něm takový tlak, bo je flaška větší.

Dochy

Mám pocit, že šlehačkové jsem měnil za 60kč 10 bombiček…

cochee

Tak možná, že bylo nebo je dvojí balení. Já si pamatuju z bolševizmu placatou krabičku, 5 kusů. Teď už ty šlehačkové nekupujem, šlehačkovač leží někde v šuplíku nepoužívaný. A na cenu se můžu u nás zeptat, až půjdu kolem železářství.

Jiří Bohumil

Tak to bych si taky přál (ten konec), to by byla krásná smrt! 🙂
Takže pokud přežiješ experiment, popiš nám pocity.

Kepler

No, ve skutečnosti není moc pravděpodobné, že na to dojde, ale právě mě napadlo, že by bylo zajímavé natočit se na video a poslat to do TV Prima. Krásné video s partou chechtajících se idiotů. Budu na Primě!