Samuel CZsk

Dá se vydělat nějakým způsobem tvořením vědomostních kvízů?Umim je dobře dělam i pro rodinu,učitele at­d..

Pointa je jestli existuje nějaká aplikace nebo něco kde by si nějaké vědomostní kvízy mohli lidi předplatit nebo tak.

Odpovědi
Lgee

Ne, za to ti nikdo platit nebude. Je to jako koníček.

Dochy

Existují různé hry, které vědomostní otázky potřebují, ale obávám se, že ty hry co ty otázky potřebují měli na toto svého autora ještě dřív, než vznikly. Nicméně zkusil bych se poohlédnout a pokud opravdu chceš, tak takové hry najdi a zkus tvůrce kontaktovat. Ale jestli se Ti povede najít něco, kde by ses uživil… Mám pochybnosti, ale nevylučuju to.

agentpv

zkus to nabídnout jako zábavný popř. team-buildingový, tématický … program – pro firmy, kolektivy, organizace, školy … a docela zábava je kvíz na papíře. (občas něco dělám na papír manželce pro děti ve škole – např. Historie obce…- otázky, varianty odpovědí, obrázky…)