Avatar uživatele
maschin

Dá se to považovat, že má o mě holka zájem?

Je mi 23 a jí 25. Měli jsme rande. Ona mi potom napsala, že mi děkuje za kafe, že si se mnou příjemně popovídala a přeje mi dobrou noc. Já jsem to jednoznačně pochopil tak, že má zájem. Ale když jsem to říkal klukům, tak říkali, že spíš zájem nemá. Prý kdyby měla, tak by napsala vyloženě napsala, že se se mnou ještě chce vidět nebo že to musíme zopakovat. Co myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Co myslíte??? Synku, až tohle někdo rozluští, na světě skončí války a bude už jenom dobře ..jenom dobře!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Vypadá to že jsi už mimo její zájem,i když pochopit někdy ženskou duši je jako přečíst bez problému uzlové písmo… 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Napíšu to jednoduše. Nemá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
UltraFan

Těžko říci … je pravda, že kdyby napsala, že to musíte brzo zopakovat tak by to bylo jasnější 😉

Ale i tak ti napsala hezky, tak bych se tím netrápil a znovu ji někam pozval, jedno rande nestačí, chce to se více poznat před možným začátkem vztahu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Ona je mnohem rozumnější než ty…hledej si mladší, kolem 18, to bude pro tebe nejlepší. Na tebe si dobře pamatuji, jak jsi tady trolloval, a tak se jí ani nedivím*:DD
*)že o tebe nemá zájem

Upravil/a: Agneta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

No, nejdřív na druhým ´rande´ ti ´dá´ – pokud přijde…
😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Usoman

Už kamarádství samo o sobě ti do karet moc nehraje. Holky jen tak svoje kamarády milovat nezačnou. Pokud jsi pouhým kamarádem na začátku, buď jím budeš navždy (pravděpodobnější možnost) a ty ji nikdy nezískáš nebo se to časem vyvine v tvůj prospěch (méně pravděpodobná možnost) a jednoho dne prostě zjistí, že tě děsně miluje. Pak je tu třetí, jenž je ještě méně pravděpodobná (což soudím z tvého popisu) a kamarádství je jen na oko a slouží jako záminka jak se k tobě dostat a získat tě pro sebe.

Pokud si za tvé přítomnosti nechová něják nervozně, ale je zcela v pohodě, pak si pro ni fakt jen kamarád. A co by si měl teda udělat? Udělej vše proto, aby si byl pro ní tím nejlepším kamarádem (víc pro ni asi nikdy nebudeš, sorry), což bude mít pro tebe mnohé výhody. Jinak holku hledej dál. Snad budeš mít štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

A na tom prvním rande, jak se bavila? Smála se? Uměl jsi ji zaujmout? Nebo jste jen plkali tak nějak o ničem beze šťávy? To, že ti psala, že si s tebou příjemně popovídala nemusí znamenat nic. Otázka je, jak se skutečně cítila, jestli to bylo lepší než jakýmkoli jiným kamarádem nebo to bylo jen „normální“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
krabiceodbot

Neházela bych ještě flintu do žita. Kdyby zájem neměla vůbec, zřejmě by už nenapsala. Podle mě tam šance je. Za čas ji znovu oslov (ne hned).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
maschin

Smála se celou dobu. Jestli jsem ji uměl zaujmout, to vážně nevím.

před 2996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Já se trollům taky celou dobu jen směji:DDD

před 2996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Kdyby to s tamtou nevyšlo, tak Agneta by prý zájem měla. :D :P

před 2996 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek