maschin

Dá se to považovat, že má o mě holka zájem?

Je mi 23 a jí 25. Měli jsme rande. Ona mi potom napsala, že mi děkuje za kafe, že si se mnou příjemně popovídala a přeje mi dobrou noc. Já jsem to jednoznačně pochopil tak, že má zájem. Ale když jsem to říkal klukům, tak říkali, že spíš zájem nemá. Prý kdyby měla, tak by napsala vyloženě napsala, že se se mnou ještě chce vidět nebo že to musíme zopakovat. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
zjentek

Co myslíte??? Synku, až tohle někdo rozluští, na světě skončí války a bude už jenom dobře ..jenom dobře!

Další odpovědi
ten který je

Vypadá to že jsi už mimo její zájem,i když pochopit někdy ženskou duši je jako přečíst bez problému uzlové písmo… 😉

briketka10

Napíšu to jednoduše. Nemá.

UltraFan

Těžko říci … je pravda, že kdyby napsala, že to musíte brzo zopakovat tak by to bylo jasnější 😉

Ale i tak ti napsala hezky, tak bych se tím netrápil a znovu ji někam pozval, jedno rande nestačí, chce to se více poznat před možným začátkem vztahu 🙂

Agneta

Ona je mnohem rozumnější než ty…hledej si mladší, kolem 18, to bude pro tebe nejlepší. Na tebe si dobře pamatuji, jak jsi tady trolloval, a tak se jí ani nedivím*:DD
*)že o tebe nemá zájem

gecco

No, nejdřív na druhým ´rande´ ti ´dá´ – pokud přijde…
😁

Usoman

Už kamarádství samo o sobě ti do karet moc nehraje. Holky jen tak svoje kamarády milovat nezačnou. Pokud jsi pouhým kamarádem na začátku, buď jím budeš navždy (pravděpodobnější možnost) a ty ji nikdy nezískáš nebo se to časem vyvine v tvůj prospěch (méně pravděpodobná možnost) a jednoho dne prostě zjistí, že tě děsně miluje. Pak je tu třetí, jenž je ještě méně pravděpodobná (což soudím z tvého popisu) a kamarádství je jen na oko a slouží jako záminka jak se k tobě dostat a získat tě pro sebe.

Pokud si za tvé přítomnosti nechová něják nervozně, ale je zcela v pohodě, pak si pro ni fakt jen kamarád. A co by si měl teda udělat? Udělej vše proto, aby si byl pro ní tím nejlepším kamarádem (víc pro ni asi nikdy nebudeš, sorry), což bude mít pro tebe mnohé výhody. Jinak holku hledej dál. Snad budeš mít štěstí.

klumprt

A na tom prvním rande, jak se bavila? Smála se? Uměl jsi ji zaujmout? Nebo jste jen plkali tak nějak o ničem beze šťávy? To, že ti psala, že si s tebou příjemně popovídala nemusí znamenat nic. Otázka je, jak se skutečně cítila, jestli to bylo lepší než jakýmkoli jiným kamarádem nebo to bylo jen „normální“.

krabiceodbot

Neházela bych ještě flintu do žita. Kdyby zájem neměla vůbec, zřejmě by už nenapsala. Podle mě tam šance je. Za čas ji znovu oslov (ne hned).

maschin

Smála se celou dobu. Jestli jsem ji uměl zaujmout, to vážně nevím.

Agneta

Já se trollům taky celou dobu jen směji:DDD

kapka

Kdyby to s tamtou nevyšlo, tak Agneta by prý zájem měla. :D :P