kataran2015

Mám nějakou šanci, když jsem ho pozvala na „rande“?

Ahoj. Jak poznat, že kluk napíše jen ze slušnosti? Ptala jsem se ho, jestli někdy něco nepodnikneme po práci. Odpověděl, že tento týden toho má hodně a od pátku do neděle je mimo. Pak už bude moci kdykoli, klidně i o víkendu. On do našeho města dojíždí za prací. Doufám, že to nepochopil jen jako kamarádské setkání? Brali byste to jako pozvání na rande? Jestli je zadaný nebo ne, to nevím, ale to není moje věc. Nedělám si iluze. Znám ho jen od pohledu. Navíc je mladší než já a má asi zatím jiné plány. Přesto bych ho ráda poznala osobně. Třeba z toho nebude nic nebo jen kamarádství či sex? Nebude pro mě konec světa. Když bude chtít, ozve se, jelikož o mém zájmu ví. Moc díky

Nejlepší odpověď
annas

Šanci máte 50 na 50. Neznám vás, ani mládence, takže si netroufnu odhadovat, o co jde. Když jste ho pozvala, tak snad jste měla nějaký důvod.?

Pokud jde o pozvání na kafe, nemusí jít o nic závazného, nebo naopak to může být první krůček k seznámení.

„Jestli je zadaný nebo ne, to nevím, ale to není moje věc.“ To by vám zřejmě nevadilo, když píšete, že jde třeba jen o sex.

Zkuste se nad svými slovy zamyslet.

Takže víc k tomu nemůžu napsat. Jedině kdybych uměla věštit budoucnost, tak snad ano. Rozhodnutí je jen a jen na vás. Je to váš život, jste za něj sama zodpovědná.

Další odpovědi
Drap

Jak my to můžeme vědět? Nebylo by lépe zeptat se jeho? Jistě bude znát více věcí než kdokoli z nás.