Anonymní čl

Jak poznat, že holka nemá o tebe zájem?

Ahoj, potřeboval bych poradit zda má o mě zájem.

Ptal jsem se jí, zda teď někdy nemá čas? A ona odpověděla jen toto:
Ahoj, promin nemam :-/

Nechtěl bych o ni přijít

Odpovědi
Malvína

A co když opravdu nemá čas a neznamená to hned nezájem? Ale pokud se ti straní a moc tvou přítomnost nevyhledává, poohlédni se po někom jiném.

Gus_Fring

Přijít o ni můžeš, ale jen kvůli sobě. Zřejmě opravdu nemá čas. Dej ji trošku času. Potom se s ní začni bavit. Zřejmě poznáš, jestli o Tebe má zájem, ale nesmíš to vzdát po 1. dni.

elkon

Já myslím, že to řekla jasně. Tak ji nech být. Kdyby měla zájem, sama by to naznačila.