zirafa2018

Líbí se mi mladší kluk z práce. Mám nějakou šanci?

Ahoj. Líbí se mi mladší kluk z vedlejší budovy. Pracuje v organizaci, která sousedí a spolupracuje s naším zařízením. Máme průchozí vchod. Děláme oba se stejnou cílovou skupinou, ale každý na jiné pozici.

Začátkem minulého týdne jsem ho na Facebooku požádala o přátelství. On to ještě ten večer přijal. Asi 2 hodiny jsme si pak psali o práci, škole… Něco jsem psala já, něco on… Konverzaci jsem poté ukončila, protože bylo hodně hodin. Nato jsem ho za 4 dny „pozvala“ na „schůzku“… Napsala jsem mu, jestli někdy něco po práci nepodnikneme… Odpověděl, že ale spíše až příští týden. Tento pracovní týden má prý dost nabitý (posílal smutného smajlíka), od pátka do neděle bude v Praze. Poté že už bude moci kdykoliv, třeba i o víkendu. PS. Dojíždí autobusem 20 minut. Řekla jsem mu tedy, že když bude chtít, tak ať se ozve.

Ve středu jsme se poprvé od té doby, co jsem ho oslovila, viděli. Ráno šel okolo nás do práce. Pozdravil mě. Chvíli jsme ještě stáli a koukli na sebe. Pak jsme se otočili a šli pracovat. Ve čtvrtek jsme se opět potkali, když jsem obědvala a on šel klientovi pro oběd.

Nic o něm nevím, jestli je třeba zadaný nebo jak to má s holkami. Z Facebooku také nic nezjistím. Má tam jen hlavní fotku, věk a jinak žádné jiné informace.

Vymlouval se, nebo opravdu nemá čas? Nedělám si moc iluze, že se někdy ozve či si toho řekneme více osobně, protože není ani příležitost. Nevídáme se nebo se to přede všemi ani nehodí. Říkám si, že kdybych ho nějak zaujala, tak alespoň napíše na tom Facebooku, i když na setkání třeba nemá čas? Bylo by snad lepší, kdyby to rovnou odmítnul a já to mohla vypustit.

Nepřijde mi jako typ kluka, který by oblboval holky, i když tedy pěkný a zajímavý je, na to s jakými lidmi pracuje. Mohu se ale mýlit.

Ráda bych ho poznala, i kdyby to nemělo vyjít. Kamarád se také hodí. Možná nejsem ani jeho typ, natolik jsem ho nezaujala nebo jeho vytížení je přítelkyně.

Děkuji za Vaše rady a názory.

Odpovědi
Drap

Šance je vždy nějaká. Nikdo z nás nemůže ani tušit, jestli se neznámý člověk jen vymlouvá, nebo zda opravdu nemá čas. Pokud chceš toto všechno vědět, musíš se zeptat jeho.