Marme

Ztrácí muž o ženu zájem, když se s ním vyspí na prvním rande?

Jak potom vnímáte takovou ženu? Chcete dobývat?

Nejlepší odpověď
kropitko

to mojitek, to jste napsal hezky.

No jen mě to donutilo se zamyslet jestli je to i naopak, jestli žena ztrácí zájem o muže. Přeci ne jen ona byla u toho aktu.

Marme, já myslím, že nejblíže je Ten který je,,je to individuální. Prostě se buď do sebe zamilují a nebo ne. No a jak si pak sebe vážejí navzájem to je také individuální.

Další odpovědi
ten který je

To je individuální.

irij

Jak který muž a jak o jakou ženu.

janek66

Je to různé,někteří muži opravdu touží jen po tom jednom vyspání a zapomenou.
Ale stalo se mi že jsem potkal ženu a byla to jak se říká láska na první pohled,vzájemná přitažlivost byla ohromná,doslova při dotecích mezi námi poletovaly blesky.Vzájemně jsme se svedli,i na milování bylo poznat že je opravdu z vášnivé lásky a ne jen takové účelové.Zájem jsem o ni neztratil a ještě dlouho potom jsem ji rád „dobýval“.Dodnes si ji vážím a jsme velmi dobrými kamarády.

Miroslavst

Proč bych měl po vyspání ztrácet zájem o ženu? to nechápu. Osobně jsem si nikdy nehledal ženu jen proto, abych se s ní vyspal a pak jí měl odkopnout? Tak to tedy ne.
Ano, ztratit zájem a to o kohokoli lze a to např. při prvním setkání nebo rande, tehdy člověk pozná toho druhého a zjistí, že to není to co hledal. Potom není ani co dobývat.

mirlin

VYSPAT SE Z NĚKÝM PŘECE VUBEC JEŠTĚ NEZNAMENá
,ŽE HO MILUJI:toby bylo,holčičko na světě moc jednoduché!
Ve skutečnosti je to jinak.
VYTVOŘENÍ TÝMU. mirlin

mojitek

Osobne bych si nevazil holky nebo zeny,ktera by mi dala hned na prvnim randeti.
Clovek musi znat svoji cenu..
Doplňuji:
Ostatne zena,ktera roztahne nohy hned na 1. schuzce za moc stat nebude