Čtou se v téhle době ještě knihy?

To je zajímavá otázka, která mě zajímá z určitého důvodu..

Chystám se vydat knihu a tak nad tím polemizuji..

Obrázek zde: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hpho­tos-xfl1/v/t1.0-9/12509606_17­33482550214863_624709965­2725806735_n.jpg?oh=1c90­a5fab4400765e835281bb690­911e&oe=573734A5

a zde je upoutávka: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZT3sZ9NOW­sE

Nejlepší odpověď
gecco

Jistěže ano…
Kdo má zájem, čte…

Další odpovědi
Drap

Někdo čte, někdo ne. Tak to nakonec bylo vždy. Faktem zůstává, že díky moderním technologiím se čte zřejmě podstatně méně než v nedávné minulosti

UltraFan

Ano, především lidé staršího a středního věku knihy stále čtou ve velkém. 🙂
Je pravda, že mladistvý knihám už moc nepodléhají a raději se kouknou na televizi (bohužel vlastní zkušenost) …

iceT

Jistě, já třeba čtu. Nedávno jsem si pořídila román Pobřeží v plamenech od Wilbura Smithe.

Mc Merkurion

… ano,a čím dál tím víc (prý): http://www.ty­den.cz/rubriky/kul­tura/literatu­ra/pocet-prodanych-knih-vzrostl-dari-se-e-bookum_285775.html

Agneta

Tu otázku odhaduji na „konec 21. století“… v dnešní době máme obchody plné knih…a trh určuje pozice, jako např. s „gramofonovou deskou, magnetofonovou kazetou, vidoekazetou…“ – ty se už fakt koupit nedají:DD

tforro

Určitě čtou. Já jsem si koupil několik sad knih a mám je v knihovničce. A to čtení stále odkládám. Přes den vůbec čas, večer jsem unaven a už se nesoustředím. To jsem si říkal, že až budu marodit se chřipkou...... marodil jsem, nečetl jsem. Snad v důchodu.

Lamalam

Ano, u nás doma se knihy čtou.

Emefej

Jak kde, např. u nás se čtou.