sznamko

Nejdražší poštovní známka na světě?

pls nějaký odkaz
Doplňuji:
a ještě bych rád věděl kolik stojí

Nejlepší odpověď
hanulka11

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mo­dr%C3%BD_mauri­cius
Doplňuji:
Jeden z několika exemplářů těchto známek s hodnotou 2 pence byl v poslední době vydražen na aukci za 1,6 milionu švýcarských franků. Nejvzácnější exempláře jsou však na obálce s nalepenou jak modrou, tak červenou známkou. Za tento dopis byly na aukci zaplaceny 4 miliony amerických dolarů

Další odpovědi
Miroslavst

Je to na ní napsáno.
Nominální hodnota je 2 pence

A pokud jsi četl odkaz, tak je v něm napsáno za kolik byla vydražena.

Elk

Modrý mautius… myslím, že ještě nějaké dva, možná tři kusy doma mám.
Jo a jestli chceš odkaz, tak tenhle dole:

Zdroj: vvv.plagiátor.iq