_136

Čtete noviny nebo sledujte všelijaké politické informace ze zemí jako jsou Čína,Rusko,USA?

Zajímáji vás politické a všeobecně informace o dění ze zemí jako jsou Čína,USA nebo Rusko?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, zajímají. Koneckonců jsou to světové velmoci, a naše politika je jimi ovlivněná. Podívejte se, jak se rozšířilo blm, jako metastázy. Nemůžeme v globalismu předstírat, že je nějaká země příliš daleko.

Další odpovědi
elkon

Jen obecně.

Pepa25

Sariózní média přinášejí samozřejmě i zprávy ze zahraničí: zrovna jmenované velmoci (plus EU a sousední země) jsou obvykle pokrývané dost.

paul1

Jen okrajově a jen ty nejhlavnější.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.