Sůwa

Čtete dlouhé otázky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
tom004

Ano

Už ze zvědavosti,ano.

Další odpovědi
anonym

Ano

… i několikrát!

www

Ano

Musí být ale smysluplná a pro mne zajímavá.

led

Ano

Ak si niekto dá tú námahu s písaním „celého románu“, asi má záujem aj o odpoveď.
Skúsim prečítať, porozmýšľať nielen nad odpoveďou, ale aj prečo z otázky bol „román“

samicek333

Ano

pokud tuším, že znám odpověď, tak ano

anonym

Ano

Viz led, nejobjektivnější odpověď. Proto se tady snad angažujeme, ne?
I delší otázky mají své opodstatnění, pokud to není plané a samoúčelné plkání.
Jinak se stačí podívat kdo a jak reaguje na dlouhé otázky. Zase tolik jich tu není, a když už se vyskytnou, obvykle se týkají širší problematiky, která potřebuje rozvést.

MILAN1961

Ano

samozřejmě,každá otazka alespon co se týče PC je rozepsaná o jakou závadu se jedná atd…

Nikkol

Ano