Mili @

Copak jste dělali dnešní studený den???

Byli jste na nějakém zajímavém místě, třeba…?

Nejlepší odpověď
panenka

Dnes jsem byla na návštěvě v nemocnici pak jsem uklízela a vařila a ted už konečně odpočívám .

Další odpovědi
anonym

celý den jsem sledovala pohyb bodů zde na „odpovědích.cz“ a jsem velice překvapená,ale jen dočasně,ráda to předám dál

anonym

sice moc zajímavé nebylo,ale užili jsme si to byla jsem s rodinou v aqwaparku

BEAES

Já ochutnávat Martinské víno a pak na návštěvě u tety.

hanulka11

U nás byl od rána slunečný den, byla jsem na zahrádce . Ale zřejmě svítilo na mráz -jak se říká ,protože nyní je pěkná kosa.

janek66

Byl jsem v práci.Celkem zajímavé místo.Že 🙂

Mousinek

Ani ne. Uplně obyčejný den sem měla.

quentos

ano, byl jsem ve Vlčkovicích u Dvora Králové na bluegrassovém festivalu. Skvěle jsem si užil muziky a jednu ze zpěvaček jsem si i odchytil, abych jí vysek poklonu…
… pak jsem dnes mazal na sedmou do práce v domnění, že je pondělí. Ani mi nebylo divný, že nikde nikdo není. Kolega měl prozíravě vypnutý telefon, tož jsem volal správce budovy. Ten mi teprv řek, že je neděle :{DD>