Kepler

Co znamená pojem „metrosexuál“?

Pořád mi to není zcela jasné.

Nejlepší odpověď
Reganois

Asi jsem vedle - vysvětlete!

Dal jsi to pod zábavu, ale odpovím seriozně: Je to člověk, co tráví spoustu času úpravou svého zevnějšku (kosmetika, hygiena, služby).
Více v odkazu.

Zdroj: https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Metrosexu%C3%A1l

Další odpovědi
marci1

Asi jsem vedle - vysvětlete!

Metrosexuál ošahává soupravy v metru. 🙂

elkon

Asi jsem vedle - vysvětlete!

Přehnaně dbá o svůj zevnějšek a když vyjde do ulic, tak vypadá jako manekýn.

Drap

Asi jsem vedle - vysvětlete!

Se sexem to nemá nic společného. Krátce řečeno: Ráno když vstane a než si provede nezbytné kosmetické úpravy v koupelně, trvá mu to dvakrát tak dlouho než ženské.

annas

Asi jsem vedle - vysvětlete!

Zajímavé vysvětlení a reakce na pojem metrosexuál najdete v archivu.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=metrosexu%C3%A1l

„Termín metrosexuál vymyslel a použil britský novinář Mark Simpson, který takto označil fotbalistu Davida Beckhama, což mluví za vše.“

Dnes jsou možná víc v kursu übersexuálové, kteří jsou pravým opake. metrosexuálů, prptože Jsou přímo ideálem chlapáctv. Ttypů mužů je mnohem víc.

https://zeny.i­prima.cz/sex-vztahy/spornosexual-neosexual-nebo-ubersexual-vyznate-se-v-typologii-soucasnych-muzu

Metrosexuál je zženštilý muž často vzhledem ke stylu oblékání. Všechno musí být tak akorát, proto využívá centimetr, metrem se nelze v pase měřit,.

Narodil se 6. v měsíci, neumí anglicky, takže sex vyslovuje six = šest.

Takže 6. dne v každém měsíci se obléká „do gala“ poté, když se změří, zda nepřibral v pase.

autacek

Dělá to rád v metru

aliendrone

Asi jsem vedle - vysvětlete!

Metrosexuálové jsou namachrovaní frajeři, kterým se tak rád vysmíváš. Jednoduše proto, že si vystačí s běžným metrem. Zkrátka takoví tví „předkvalifikanti“, bo jak všichni víme, tak Kepler nastupuje až v kategorii PÁSMO. ;) :D :D

paul1

Asi jsem vedle - vysvětlete!

metro

Dělá to rád v metru

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

No Keplere.....

Kepler

marci: tý jo, tak to mě nenapadlo. Něco jako radikální šotouš? Ty ruské soupravy jsou ale vážně sexy!

marci1

Bohužel už tam od r.2009 nejsou! 🙂
https://www.ty­den.cz/rubriky/ve­da/sovetske-soupravy-v-metru-skoncily_126852­.html