plebs

Co znamená „parta vylitejch impotentů“?

Hledal jsem v brněnském i ostravském dialektu i u bezdomovců různých názvů, ovšem bez výsledku.

Nejlepší odpověď
Filip84

A čemu nerozumíš?

Já Ti to vysvětlím tak jako úplně prostě:

když chlastáš jak carský officír, tak se ti po čase už ani kokot nepostaví. Chlastáš jako carský officír? Chlastáš. Tak jsi vylitej, vylitý. 🤷‍♀️ Nepostaví se ti kokot? Nepostaví. Tak když se kokot nepostaví, nezamrdáš. Tak když nezamrdáš, nenaprcáš, a když nenaprcáš, jsi impotent, ne?

Žádný problém: vždy rád poradím, když vím víc! 😂😂😅

Další odpovědi
zjentek

Hledals i na strakovce ve sněmovně?

aliendrone

Jakkoliv zjentkova odpověď mi přijde malebnější, tak zásadě souhlasím s Filipem84.
S jednou výhradou. Totiž jeho kauzální odvozování > „když nenaprcáš, jsi impotent“ je nadbytečné, protože impotentem je chlap už „když nezamrdá“. Jde o erektilní dysfunkci, potažmo „naprcání“ s tím nemá co dělat, jelikož se impotentem ani nekoná. 😉 🙂

paul1

Já jen pro doplnění (a pobavení) přiložím tento link, kde se dá podle poznatků pana Radima Uzla přijít k impotenci:

Zdroj: https://www.no­vinky.cz/clanek/ze­na-vztahy-a-sex-sexuolog-radim-uzel-muzi-casto-taji-znasilneni-zenou-40223078

Ametyst

Zjistila jsem, že ten výraz čerstvě použila válečnice Černochová proti někomu.

plebs

Ametyst je to pražský hantec, ta emeritní dáma je ještě specialista na indetifikaci raket které zabloudí do jiného státu.

Ametyst

Plebs: máš pravdu, teď si vzpomínám, že odsoudila ruskou raketu během minuty. Pak se provalilo, že byla ukrajinská.:-) Omluva nenásledovala, ani od Zelenského Polsku: jen mlčeli.

marci1

Impomentů, nebo impotentů? 🙂