Lgee

Co znamená, když je kluk „nedisciplinovaný“?

Holka nechce kluka z tohoto důvodu.

Nejlepší odpověď
Rokio

Neukázněný a lajdák. Nerespektuje autority.

Další odpovědi
Savier

Lenoch, nezvládá pravidelný režim. Chybí mu disciplína.

Manfred05

Pokud se o klukovi říká, že je „nedisciplinovaný“, znamená to, že má problémy s dodržováním pravidel, nařízení a očekávání. Může se jednat o různé druhy pravidel, například školní pravidla, pravidla doma nebo společenská pravidla.

Nedisciplinovaný kluk může být nerespektující k autoritám, ignorovat pravidla a omezení nebo se nezvládat své chování. To může vést k nevhodnému chování, porušování pravidel a potenciálním konfliktům s ostatními lidmi.

Důvody pro nedisciplinované chování mohou být různé, od neuspokojených potřeb a emocí až po problémy s výchovou nebo mentálními zdravotními problémy. Je důležité, aby byl nedisciplinovaný kluk podporován a aby se s ním pracovalo, aby se naučil přijímat odpovědnost za své chování a respektovat pravidla a ostatní lidi.

Někdy může být pro nedisciplinovaného kluka užitečné hledat pomoc odborníka na chování nebo psychologa, kteří mohou pomoci identifikovat příčiny chování a navrhnout účinné strategie pro řešení problémů a změnu chování.

elkon

Jak se říká „je na přesdržku“. Prostě se neumí chovat. Nevychovanec, někdy se také říká lotr, moje babi takovému říkala šlengr. Mohou za to rodiče.

Lgee

Rokio- tak to je snad ale dobře ne „když je to frajer“ kromě toho „lajdáctví“