dust8

Co z toho, co máte doma, byste byly ochotni darovat do Afriky?

Nejlepší odpověď
Kepler

Možná krém na černou koženou obuv, protože nic takového už doma nemám. Ale byl bych ochoten jim koupit pracovní rukavice a oděv, rýče, lopaty.

Další odpovědi
Kelt

Třeba dneska i manželku.

agentpv

sousedy… ,

zjentek

A k čemu? Roztrhat a rozflákat svý věci si zvládnu sám, tím nemusím zatěžovat lodní a vlakovou dopravu.

Rokio

Většinu sladkostí z boxu, nějaké starší oblečení, které nepoužívám a je v pořádku a několik desítek korun.

aliendrone

No, v létě se občas najde nějaký ten komár. Myslím komár písklavý, komáři RUDÍ jsou hubeni ihned u dveří. ;) :D :D

aliendrone

agentpv>>> NJN, přátelské (nejen) sousedské návštěvy jsou FAKTICKY DĚS!

Hele, už jsi zkusil uvítací větu: „Vítejte, jdete jak na zavolanou, potřebuji pomoc, právě uklízím záchod!“? ;) :D :D