nyjono

Co vypovídá věta o uvažování tohoto člověka?

Vrtá mi hlavou, proč člověk, který má v obýváku akvárium se žraloky, řekne, že řeší reklamy, aby měl z čeho žít.
To jako, že nemá peníze, aby se cca půl roku mohl soustředit pouze na přípravu, když je ten zápas tak důležitý?

…řešil jsem jen reklamy, abych měl z čeho žít …

https://www.spor­t.cz/ostatni/bo­jove-sporty/clanek/1161482-vemola-zazil-sok-slovensky-hrdina-ho-slozil-pravy-hak-a-k-o-bylo-na-svete.html#hp-sez

Doplňuji.
Trochu mě překvapuje, že nemá stranou nějakou zálohu. Kdyby něco.
Může se zranit, mít autonehodu apod. Potom by nemohl řešit ani tu reklamu. A z pojistky nebývá stejně vysoký příjem.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak asi musel ty příjmy z reklamy řešit, protože zřejmě vede velmi nákladný život. No a ta příprava samotná taky zřejmě nebyla levná.

Další odpovědi
Kazatel

Tak především je třeba si uvědomit, že sponzorství a reklamy jsou nezbytnou součástí financování vrcholového sportu, jen na přijmy z výher se opravdu spoléhat nedá, to je až případná třešnička na dortu.

Pokud má někdo vyšší životní standard, i ten něco stojí, jestli máš pocit, že by měl pridat žraloka, aby měl na chleba, tak tě ubezpečuji, že takto svět nefunguje.

Kelt

Copak je to za vola ten Karlos Vémola. A co to tady kdo řeší? Dělal se důležitým, upozorňoval na sebe, přilákal možná nějaká lidi, pro někoho to bylo zajímavé. Trochu tady začal propagovat MMA. Možná budou noví následovníci. Jestli žije z reklam, nebo pracuje, má sponzora, to je jedno. Je to sport, a taky peníze. Měl dvě možnosti, vyhrát a byl by king, nebo prohrát a všichni ho zatracují. Možná toho nechá, možná začne znovu a jinak na tom místě, kde je.

Blaškova

Rány do hlavy zanechávají následky, ne že ne.

aliendrone

Co je na tom divného? Většina lidí se zaobývá svojí prací a věcmi, které k tomu patří/souvisí, aby měli z čeho žít. U profíků jsou reklamy jejich HLAVNÍ zdroj příjmů, odměny za zápasy obvykle sotva stačí pokrýt náklady na přípravu. Takže v tom nespatřuji nic divného, či něco, nad čím bych měl přemýšlet. ;) :)

nyjono

Alien, chápu, že reklamy jsou hlavní zdroj příjmů.
Pokud ale se někdo chce na něco soustředit a vše ostatní vypouští, proč tedy, při tak vysokých příjmech, nemá záložku, aby se mohl PLNĚ soustředit na cíl.
Píše, aby měl z čeho žít.