Max Bekrt

Co vás vzrušuje, nebo vám udělá radost?

Nemusí to být spjato se sexem :)

Nejlepší odpověď
klumprt

Když se na mě můj dvouletý synek směje a něco legračního nebo hezkého řekne (dneska povidal, že maminka je princezna a táta je kouzelný kolotoč). To je asi the best. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Když pořádně zaprší, napíšu si do kalendáře za 14 dní „jít na houby“ a já jich fakt donesu hromadu.

anonym

Když nepočítám ten sex, tak peníze.

led

Tá vzrušujúca myšlienka …Nemusí to být spjato se sexem :)

hanny 2

Radost mi udělá, když všechno klapne, tak jak si to naplánuju, když mám v práci hodně práce a vydělám si penízky, když něco dobrého uvařím a všem chutná, když jdeme do lesa na houby a najdeme je, a třeba když je krásně a ležím si jen tak u vody.....

marci1

Když se projdu lesem, „vyčistím“ si hlavu a uvidím nějakou lesní zvěř. 🙂

Tw!st

moc ovládat lidi

dubraro

Sex je samozřejmě na prvním místě, ale jinak – když se mi podaří opravit něco, co mělo být vyhozeno.

xxx3

Tw!st: tak to je ideální výbava pro politiku…