Avatar uživatele
jirka F

Co vás napadne, když se řekne 3000?

Třeba mě napadne měna 3000 kč.Jaj kdyby se dali body převést na peníze.No nic co vás tedy napadne když se řekne 3000?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 1549 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Že je to méně než 4000

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Mě to připomnělo, že to byl můj maximální hrubý plat před rokem 89. A třeba automatická pračka (Tatramat) stála tehdy 6800,– Kč, tedy víc jak dvojnásobek. V porovnání s dnešními příjmy (těch 30 000,–Kč bych já měl určitě) by tedy měla stát cca 68 000,– Kč. Barevná televize stála 15 000,– . Takže dnes by měla stát 150 000,– Kč. Za to je dnes trochu ojeté auto. Sranda co? Tož jenom tak pro srovnání. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nejdřív asi rok 3000. Jak asi bude vypadat svět? Budou mým potomkům vládnout roboti? Budou lidé létat auty? Bude už konečně více humoru a smíchu? 🙂
Potom mě napadlo: Mít někoho rád 3000×! 🙂 ♥
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cPkE0IbDVs4

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Futurama

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Vždycky nějaký stroj. Prostě „mašina 3000.“ Představuju si pod tím nějaké ultra nové, výkonné a superstroje. Dominator 3000 třeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Smrt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

„Cesta kolem světa“ se vším všudy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Jó kdybych je, tak vyhrála 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mobil super 3000 5W-40.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Je to obyčejné číslo. Záleží na jednotce. Pokud tam dáme mm, jsou to 3 m, pokud km, je to 3000 km a to to je běžná vzdálenost pro letadlo. Může to představovat objem v litrech, cokoli. Může to být i počet partnerek. nebo výsledek nějaké úlohy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Poslední oprava auta.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

agentpv – to Ti za ně akorát oprášili SPZ, ne?. 🙂

před 1544 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek