jirka F

Co vás napadne, když se řekne 3000?

Třeba mě napadne měna 3000 kč.Jaj kdyby se dali body převést na peníze.No nic co vás tedy napadne když se řekne 3000?

Nejlepší odpověď
Drap

Že je to méně než 4000

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Mě to připomnělo, že to byl můj maximální hrubý plat před rokem 89. A třeba automatická pračka (Tatramat) stála tehdy 6800,– Kč, tedy víc jak dvojnásobek. V porovnání s dnešními příjmy (těch 30 000,–Kč bych já měl určitě) by tedy měla stát cca 68 000,– Kč. Barevná televize stála 15 000,– . Takže dnes by měla stát 150 000,– Kč. Za to je dnes trochu ojeté auto. Sranda co? Tož jenom tak pro srovnání. 🙂

marci1

Nejdřív asi rok 3000. Jak asi bude vypadat svět? Budou mým potomkům vládnout roboti? Budou lidé létat auty? Bude už konečně více humoru a smíchu? 🙂
Potom mě napadlo: Mít někoho rád 3000×! 🙂 ♥
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cPkE0IbDVs4

Rokio

Futurama

DoTazatel

Vždycky nějaký stroj. Prostě „mašina 3000.“ Představuju si pod tím nějaké ultra nové, výkonné a superstroje. Dominator 3000 třeba.

zjentek

Smrt.

autacek

„Cesta kolem světa“ se vším všudy.

briketka10

Jó kdybych je, tak vyhrála 😁

mosoj

Mobil super 3000 5W-40.

Kelt

Je to obyčejné číslo. Záleží na jednotce. Pokud tam dáme mm, jsou to 3 m, pokud km, je to 3000 km a to to je běžná vzdálenost pro letadlo. Může to představovat objem v litrech, cokoli. Může to být i počet partnerek. nebo výsledek nějaké úlohy.

agentpv

Poslední oprava auta.

Jiří Bohumil

agentpv – to Ti za ně akorát oprášili SPZ, ne?. 🙂