Alesh

Co vadí některým lidem na Václavu Klausovi ml.?

Já ho moc neznám, slyšel jsem ho párkrát mluvit a v lecčem s ním souhlasím, určitě ale ne ve všem. Je mi sympatické, že se s tím moc nemaže, že dokáže říct to, na co jiní nemají koule a místo toho raději jen blábolí ty politicky korektní žvásty. Čím tento pán některé lidi tak dráždí, že ho třeba na Národní třídě vypískali? Jak jsem psal, moc ho neznám, unikla mi nějaká „zajímavá“ skutečnost o jeho osobě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já nevím, bezesporu je to inteligentní člověk. Ale znáš to – nikdo se nezavděčí všem. Mě jeho názory nijak neupoutaly, tak jsem je později ani moc nečetl. Český ovčan je jednoduchý a snadno ovladatelný, manipulovatelný. Možná někomu vadí, že je to syn Klause st., nebo to, že má křivou hubu, co já vím. Osobně tu pravici nemusím a komunisty nesnáším. Mám nápad: založme Stranu mírného pokroku v mezích zákona! Já budu předseda a ty místopředseda 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Těžko říci, až na ten xicht se podle mne nijak nevymyká ze standardu. Podle mne je lidem (stejně jako ostatní politici) ukradený, dokud si „nějakého svého nevyberou“. Teprve tehdy se z bezzájmu stane nepřijatelným – stejně jako všichi ostatní odpůrci „svého vyvoleného“ politika.

Komické na tom je, že výběr „svého politika“ je spíše nahodilou směsí emocí, neinformovanosti, nepochopení systému a jeho reálií a obecně nízkého povědomí „jak to opravud funguje“, ale jakmile si lidé vyberou, tak jsou v tu ránu ochotní si kvůli němu roztrat přinejmenším vojenské knížky – i kdyby se ukázalo, že si vybrali samotného Satana. ;) :D :D

Ametyst

Před založením Trikolory měl na Novinkách každé pondělí komentář k veřejnému dění u nás i ve světě. Je to rozumný chlap, ale ma pravicové názory, a to je dnes v extremne levicové EU na indexu.

Pepa25

Říká populistické nesmysly (naposledy, že prý se všude v Evropě přejmenovávají vánoční trhy kvůli muslimům na „zimní trhy“ – je to vyvráceno na Manipulátoři.cz).
Pro mě osobně „že se s tím nemaže“ není žádný argument. Důležitější je, co chce a jak toho chce dosáhnout.

hapiky

Že se potatil. I když ne ve všem.

Kryšpín

Jméno Klaus dráždí pamětníky, některé důchodce Chvilko milionáře a.pod. Potomci za rodiče nemohou i když občas něco zdědí řekl bych, že je trochu po matce občas slibuje nemožné, ale také má pravdivé názory, prozatím ml. Klaus nemá za sebou kouzla vůdců ODS, ČSSD ani tatˇuldy a jejich přehmaty v neprospěch státu obyčejných lidí v neobyčejném státě za 30 let.

anonym

ta křivá papula mu paradoxně v politice pomáhá, protože spousta lidí se domnívá že když někdo z tímhle vzhledem prorazí musí být sakra dobrý v z huby mu musí vycházet jedna myšlenková perla za druhou, bohužel jakmile se do jeho slov zaposloucháte, zjistíte že je to jen standardní manipulátor který si s fakty neláme hlavu.

anonym

a po tomhle zjištění ho samozřejmě přestanete poslouchat zcela … na to se ozvou ti co si myslí že mu křivdíme kvůli jeho vzhledu ale znovu připomínám, že ten vzhled mu naopak pomohl získat pozornost spousty lidí, že se tito lidé v něm následně zklamali je už jiná věc.

Ametyst

Keplere, nesouhlasím: český občan nevěří nikomu a ničemu a je skeptický. V porovnání s naivním Západem včetně Američanů.