Dovedete si představit Václava Klause ml. jako budoucího prezidenta?

Je to asi chytrý chlap, ale přece jen…

Nejlepší odpověď
da ny

Vzdělaný je, hlupák není,
šálek mého čaje to však není.
Pokud bude mezi kandidáty, to „nejmenší zlo“, pak ano, dovedu.

Další odpovědi
Gestas

Bohužel ano. A deformace obličeje by mi na něm vadila ze všeho nejméně.

ivzez

Ano.

Pěťušek

Hovořím pochopitelně jen za sebe. 😉

Nevadí mi obličej.
Vadí mi názory.

  • Je vzdělaný a inteligentní, schopný a zkušený, s některými myšlenkami bych i souhlasil;
  • Je arogantní, populista, demagog a manipulátor/de­zinformátor, s mnoha myšlenkami nesouhlasím;

Dokáži si představit, že řadě lidí by jako kandidát imponoval.
Zároveň by bezesporu národ spíše rozděloval. Je příliš kontroverzní i pro řadu spolustraníků v ODS.

Podle mne potřebujeme prezidenta, který bude spíše konsenzuální než pouhý kompromis mezi menšími zly.

led

Predstaviť si Václava Klausa ml. ako prezidenta ČR dokáže skoro každý, rozdiel je však v samotnej predstave.
Otázne je ale, koľko občanov – voličov ho v tejto pozícii chce vidieť a hlavne, koľkí mu dajú svoj hlas.

Rokio

Ano, není to špatný člověk a je vzdělaný.