Avatar uživatele
anonym

Co v tuto chvíli pojídáte,popíjíte ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Andělé, hanny 2, tom004, Deli, redy, Damiana, briketka10, pizlicka před 4473 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Minulý víkend jsem měla návštěvu a po dlouhé době jsem to tak s alkoholem přepískla,že se ještě ted chvěju při pomyšlení na něm,brr…
Tak jsme raději hodná a s dětma jsem si dala horké kakaíčko se šlehačkou a tvarohovým koláčem..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Teď jsem si uvařila pečený čaj /vlastní výroby,byla jsem venku se psem a musím se zahřát!A k tomu pár kousků bruschetek – pečené chlebové plátky s příchutí česneku.Jsou to vlastně takový kulatý česnekový suchárky.Mňam.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Podobně jako Drap: Zlatá broskev s likérem.Poho­dička. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nealko Bitter od Moninu se sodou, ledem a citronem, báječné na trávení. K večeři jsme měli vídeňskou roštěnou, tak se to hodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Pečený čaj. Jinak nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Popíjím čaj s pomerančovým sirupem,citronem a medem.Je mi nějak šoufl protože před chvilkou jsem snědl celý pytlík želé medvídků.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Decku červeného a slané tyčinky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

horký uzený ocásek z pašíka, žitný plátek a polosladké víno z Mikulova..
sleduji film 15minut tak pohoda že..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Makina

Popíjím černý čajík s citronem a medem a před chvílí jsem dojedla toust se šumkou, sýrem a žampiony 🙂..ale jinak se na noc prý jíst nemá 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Teď si zrovna vychutnávám jednoho Kozlíka po večeři.Mňam.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dopíjím vánoční dárek – značkovou whisky,
ve všední večery pak suché odrůdové červené s přívlastkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Už nic, na noc se jíst nemá a dnes jsem si přečetla že dokonce ani pít. Říkají že minimálně 2 hodiny před spaním přestat pít…způsobuje to poruchy spánku a další pitomé potíže a protože usínám 2 hodiny tak je možné že to bude tím pitím ☹
Nalila jsem se svým oblíbeným čajem už v osm.
Uvidíme, řekl slepý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Dopil jsem zázvorový čaj a k tomu jsem měl slunečnicové loupané semínka.Bylo to původně pro ptáky,ale oni to nějak potvory nechtějí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

je 1h 45min, a ja pojidam karamelky a uvarim si caj se sirupem.ponocovala jsem,byla jsem tancit,tak me honi mlsná:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Tedy, koukám, kolik lidí tu pije pečený čaj! 🙂
Já ho včera nepila, ale pekla.
Nasycena tou dokonalou vůní jsem šla spát s prázdným žaludkem, ale dohnala jsem to dnes ráno – houska se šunkou, káva s mlékem – a pečený čaj „Mandarinková Valentýnka s rybízem“ 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek