Co v tuto chvíli pojídáte,popíjíte ?

Nejlepší odpověď
Andělé

Minulý víkend jsem měla návštěvu a po dlouhé době jsem to tak s alkoholem přepískla,že se ještě ted chvěju při pomyšlení na něm,brr…
Tak jsme raději hodná a s dětma jsem si dala horké kakaíčko se šlehačkou a tvarohovým koláčem..

Další odpovědi
hanny 2

Teď jsem si uvařila pečený čaj /vlastní výroby,byla jsem venku se psem a musím se zahřát!A k tomu pár kousků bruschetek – pečené chlebové plátky s příchutí česneku.Jsou to vlastně takový kulatý česnekový suchárky.Mňam.....

tom004

Podobně jako Drap: Zlatá broskev s likérem.Poho­dička. :)

Damiana

Nealko Bitter od Moninu se sodou, ledem a citronem, báječné na trávení. K večeři jsme měli vídeňskou roštěnou, tak se to hodí.

Drap

Pečený čaj. Jinak nic.

ten který je

Popíjím čaj s pomerančovým sirupem,citronem a medem.Je mi nějak šoufl protože před chvilkou jsem snědl celý pytlík želé medvídků.:-)

redy

Decku červeného a slané tyčinky.

briketka10

horký uzený ocásek z pašíka, žitný plátek a polosladké víno z Mikulova..
sleduji film 15minut tak pohoda že..

Makina

Popíjím černý čajík s citronem a medem a před chvílí jsem dojedla toust se šumkou, sýrem a žampiony 🙂..ale jinak se na noc prý jíst nemá 🙂

Jikra

Teď si zrovna vychutnávám jednoho Kozlíka po večeři.Mňam.

anonym

Dopíjím vánoční dárek – značkovou whisky,
ve všední večery pak suché odrůdové červené s přívlastkem.

IK

Už nic, na noc se jíst nemá a dnes jsem si přečetla že dokonce ani pít. Říkají že minimálně 2 hodiny před spaním přestat pít…způsobuje to poruchy spánku a další pitomé potíže a protože usínám 2 hodiny tak je možné že to bude tím pitím ☹
Nalila jsem se svým oblíbeným čajem už v osm.
Uvidíme, řekl slepý.

jendahun

Dopil jsem zázvorový čaj a k tomu jsem měl slunečnicové loupané semínka.Bylo to původně pro ptáky,ale oni to nějak potvory nechtějí.

pizlicka

je 1h 45min, a ja pojidam karamelky a uvarim si caj se sirupem.ponocovala jsem,byla jsem tancit,tak me honi mlsná:-)

Deli

Tedy, koukám, kolik lidí tu pije pečený čaj! 🙂
Já ho včera nepila, ale pekla.
Nasycena tou dokonalou vůní jsem šla spát s prázdným žaludkem, ale dohnala jsem to dnes ráno – houska se šunkou, káva s mlékem – a pečený čaj „Mandarinková Valentýnka s rybízem“ 🙂