Filip84

Co uděláte, když začnete v noci pociťovat hlad, ale se vám nechce vstávat?

Já vstanu a jdu se nažrat. 🤷‍♀️

Nejlepší odpověď
da ny

Já taky.

Nikdy nejdu spát hladová.
Kvůli svým specifickým potřebám, jsem, už vycvičená 😛
(když se „přihlásí“, prázdný střevní vak, je to horší, než prázdný žaludek).
Pro případ nechuti, vylézt z pelíšku, mám u lůžka v pytlíku
rohlík, housku ,nebo kaiserku. Zakousnu v posteli. Je mi fajn a spím dál.
Ještě tam mívám načaté balení knackebrout (ten neztvrdne a může tam být i měsíc).

Další odpovědi
quentos

Já nevstanu, jsem liná/ý, jako veš, raději se budu mořit hladem.

Přijde na to:
Myslíš tím, když se v noci vzbudím? To se mi stalo tak možná jednou a zase jsem to úspěšně zaspal.
Nebo tím myslíš v noci, když jsem ještě vzhůru? (Chodívám obvykle spát kolem 0.30.) Tak to taky vstanu a jdu se nažrat.

Rokio

Já nevstanu, jsem liná/ý, jako veš, raději se budu mořit hladem.

Nevstanu kvůli hladu, ale ne proto, protože jsem líný, ale z důvodu, že jíst uprostřed noci je nezdravé.

orwell

Já taky.

Tak daleko to nikdy nedošlo, aby mně lenost zabránila něco s tím hladem udělat.

GM

Já nevstanu, jsem liná/ý, jako veš, raději se budu mořit hladem.

Dnes ve 2 hod. Pustila jsem si televizi a ta mě uspala. Pokud by bylo později k ránu, něco bych snědla.

Edity

Já nevstanu, jsem liná/ý, jako veš, raději se budu mořit hladem.

zjentek

🤪

Pustím si porno, mamrde. A co je ti, vlastně, do toho? Tohle jsou dotazy vyloženě ubohé tak, že podobné ani zjentek nedokáže. 🤷‍♂️

Á propós, žere jenom dobytek, normální člověk jí.

(Dva byli dohněda a třetí šel doleva, demente. 🤦‍♂️)

Edity

Ja nejím pokud nevecerim do 20/21 tak nejím už

Filip84

dany: To je chytré! 😉😎

da ny

Snad 😛
Ale já musím, stačí i půlka rohlíku. Když usnu před půlnocí.
Jinak se nahoru ženou „hořčiny“ a přichází nauzea.
Bez žaludku je ten režim, chemie a život trochu jiný… , ale je 😛

Filip84

dany: To chápu! 😅

Filip84

quentos: Musíš se vžít do situace, že jsi pacient s hlavou, a tak nevíš, že se musíš najíst i přes den, abys neměl hlad. Tak, třeba, poobědváš – s tetou, protože navařila – a pak už nic nejíš. Usneš, a ve dvě ráno se vzbudíš – neodbytný hlad! 🤷‍♀️😅🤪

Nebo tak něco! 😂

quentos

:{D>

df

Beru to zpět. Chodím spát najezený. Zní to podobně, ale to první vyjádření je nesmysl. Někdo si řekne slovíčkaření, ale jazyk a jeho používání, respektive spojování určitých slov má kruciální význam. Je třeba si dávat kurevský pozor, jak mluvíme a píšeme. Zapisujeme si tím programy do podvědomí, zejména stálým opakováním.

df

Když se mluví v 1. osobě

elkon

V noci spím, tak hlad neřeším.

df

Nechodím spát hladový. Takže v noci tyhle věci neřeším

jirka F

Souhlasím s df.

jirka F

2. Aha df i tak s tebou souhlasím.

Filip84

jyřýk🤪: A už Ti řekli, že kakao není jídlo? 🤓