hasnain

Co uděláte, až vypukne 3. světová válka mezi „západem“ a „východem“?

Nejlepší odpověď
Dochy

Ostatní

Spořádaně se rozptýlíme po okolí…

Další odpovědi
led

Ostatní

Hovorí sa, že nádej a viera v dobro zomierajú posledné. Preto verím a nádejam sa, že nám známe súčasné i budúce generácie Vojna svetov nepostihne. Nerada by som stretla aliendrona v prevleku „Terminator´s & Co.“

zjentek

Ostatní

Možná zemřu dřív než stihnu cokoli dalšího.

_Bůh_

Ostatní

Když to bude atomovkama, tak už asi neuděláme nikdo nic.
Když to nebude atomovkama, tak jsem v klidu, neboť NATO nemá na světě rovného protivníka.

Lgee

Emigruji do země, která bude neutrální

aliendrone

Dochy>>> Dovolil bych si k té spořádanosti podotknout, že navzdory lidským snahám NEPŘESTANOU platit zákony termodynamiky (co jsou lidé proti přírodě a jejím zákonům).
Tudíž to osobně vidím spíše na NEUSPOŘÁDANÉ rozptýlení se, přesně v souladu s 2.větou termodynamickou. ;) :D :D

Dochy

Jakožto správný vlastenec se vyprdnu na termodynamiku, spořádaně se rozptýlím po okolí a budu pokračovat v napadání nepřítele. Ty, jakožto imigrant bez valné vazby na tuto zem a její lid (hezké mladé slečny se nepočítají, ať si říká kdo chce co chce, s trochou snahy se dají najít i v táboře nepřítele) se klidně rozptyl neuspořádaně.

aliendrone

Dochy>>> Jenže ono to „rozptýlení se“ NEBUDE volní záležitostí, tudíž uspořádanost, natož pak nějaké napadání nepřítele. Ještě tak „spadání“ (více či méně radioaktivní). ;) :D :D

Dochy

„NEBUDE volní záležitostí“ – záleží na občanské uvědomělosti každého z nás. Uvědomělý občan si své atomy, včetně (a zejména) vhodných nuklidů, ohlídá i po přímém zásahu jadernou zbraní 😉

Ametyst

Západ se nemá co míchat mezi Rusko a Ukrajinu. Jenomže jsou to nafoukaní globalisti, kteří se budou přiživovat na jakémkoliv průšvihu, aby „tu hezkou krizi dokonale využili“.

Dochy

Myslím, že máme právo žádat, aby u nás, u našich sousedů, i ve světě vůbec, byl mír bez toho aby si lidé způsobovali zbytečné utrpení. A samozřejmě o dění u našich sousedů se budeme starat víc než o dění na druhém konci světa, protože:
U našich sousedů to lépe vidíme.
Problém našich sousedů se dotýká i nás (více než problém z druhého konce světa) a je reálné riziko, že problém se přesune i k nám.
Naši sousedé jsou nám kulturně bližší.

Promiň, ale blízké země spolu zkrátka mají, a podle mně i mají mít, blízké vztahy. Něco jako nechte je, ať se povraždí, podle mně není na místě.