Rokio

Co to znamená, když správný muž nesmí podvádět více než jednu ženu?

Tohle jsem někde slyšel.

Co když ale ten muž je bisexuál a kromě manželky chodí s jiným mužem? Takhle to neporuší.

Nejlepší odpověď
annas

K čemu je to dobré řešit. Pokud je dottyčný věřící, tak je to podle Desatera hřích. „Nepožádáš manželky (zastaralý 2. pád, dnes 4. p. – manželku) bližního svého“.

To, že bisexuála přitahuje více než jednomu pohlaví, ještě neznamená, že je méně věrný či že nemá zájem o monogamní vztah.

Zda někdo podvádí, nebo ne, závisí na jeho morálce,, nikoliv na jeho sexuální preferenci.

Více v odkazu

https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/clanek/sest-nejvetsich-mytu-o-bisexualite-40252441

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.